Громадські активісти пропонують приєднатись до ініціативи із підвищення безпеки громади в Краматорську та Слов’янську

20 грудня 2017
article226.jpg

ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” запрошує представників державних та місцевих органів влади, правоохоронних органів, адвокатів, громадських активістів, представників неурядових організацій та інших зацікавлених сторін долучитись до роботи координаційної ради з підвищення безпеки громад в Краматорську та Слов’янську.

Учасниками ради стануть: представники місцевого самоврядування, патрульної поліції, громадські організації, місцеві мешканці, юристи. Чисельність – 15 осіб.

Рада буде працювати за наступними напрямками:
- моніторинг ключових проблем безпеки в громадах Краматорська та Слов’янська, в тому числі проблем безпеки дорожнього руху та пішоходів (видимість, обмеження швидкості, дорожні умови), перевірка доступності ключових перехресть, світлофорів для людей з обмеженими можливостями;
- виявлення ключових пріоритетів безпеки для мешканців в Краматорську та Слов’янську та вироблення шляхів їх вирішення;
- розробка спільно з поліцією, владою та громадськістю рекомендацій з приводу підвищення рівня безпеки в громаді, в тому числі дорожнього руху та пішоходів в містах, створення доступного середовища для людей з обмеженими можливостями на дорогах цих міст.


Робоча група буде працювати в режимі засідань один раз на місяць, щоб приєднатись до групи необхідно заповнити до 15 січня 2018 онлайн-форму за посиланням – https://goo.gl/forms/1UQwLwDRWa7ySelR2

Діяльність організовано за підтримки Проекту МТД “Проект підтримки підготовки поліцейських (PTAP)”- Agriteam Canada Consulting Ltd.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад