Мешканці громад та поліція об’єднуються для вирішення проблем безпеки

20 червня 2018
article246.jpg

18 та 19 червня ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” та Патрульна поліція провели з громадськістю та місцевими мешканцями Черкаської та Миколаївської ОТГ зустрічі - діалоги “Громадяни та поліція – захищаємо громади разом!” з метою розробки спільних заходів для вирішення проблем безпеки в ОТГ.

 

Заходи проходили у форматі обговорення між представниками поліції, місцевої влади та громадськості. Після того, як представники поліції презентували звіти про свою діяльність, учасники заходів мали змогу висловити свої зауваження та обговорити проблеми правопорядку в своїх громадах.

 

Як показав досвід попередніх зустрічей, такий способом вирішення основних проблем безпеки в громадах, як розроблення заходів у форматі діалогу громадськості поліції та влади для реагування спільними зусиллями є найпродуктивнішим. Окрім того, проведені зустрічі мали свій конструктив у досягненні конкретних домовленостей про: виготовлення та розповсюдження «карти безпеки громади» з переліком контактів дільничих інспекторів поліції, голів ОТГ та їх помічників, телефонів основних служб безпеки та «гарячих ліній» для виклику допомоги та он-лайн консультацій у випадках небезпеки та правопорушень; обрання добровольців, які братимуть участь у попередженні правопорушень; започаткування на постійних засадах зборів членів громади та представників влади і поліції для обговорення проблем безпеки, інформаційних заходів, що направлені на проведення правопросвітницької, роз’яснювальної та попереджувальної роботи в громадах.


Запровадження ефективних моделей діяльності поліції, орієнтованої на громади неможливе без кроків на зустрічного збоку громадян та підвищення рівня довіри до поліції. Коли йде процес залучення  членів громади до співпраці з поліцією, люди починають  розуміти, що для поліпшення ситуації з безпекою у своїх громадах необхідно діяти разом.

 

Діяльність організовано ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в рамках проекту «Сусідська варта: налагодження співпраці поліції та громадян в ОТГ Слов’янського та Лиманського районів» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».
 

Коментарі (1)
Hi # 23 жовтня 2018 в 13:02 0
Всем советую кто собирается продавать материнский капитал сайт mothercapital.ru, большой выбор людей которые готовы купить ваш материнский капитал, и еще раз советую:)

← Назад