На Донеччині громадськість запрошують висловити свої пропозиції до проекту Концепції громадської безпеки

11 травня 2017
article200.jpg

Протягом квітня експерти ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» розробили проект Концепції комплексної безпеки для міст Слов’янськ та Краматорськ.

 

Розроблений проект Концепції містить дієві кроки для збільшення рівня безпеки в громадах, залучення громадськості до вироблення пріоритетів поліцейської діяльності, впровадження ефективних форм підзвітності та взаємодії мешканців, поліції та місцевого самоврядування.

 

Ознайомитись з розробленим проектом Концепції можна за посиланням:
http://issuu.com/agencydonetsk08/docs/project_slovyansk

 

Пропозиції та зауваження щодо проекту Концепції комплексної безпеки для міст Слов’янськ та Краматорськ можна надсилати на електронну пошту agencydonetsk08@gmail.com до 01 червня 2017 р.

 

Всі пропозиції і зауваження будуть розглянуті на засіданні робочої групи та у випадку схвалення, внесенні до остаточного тексту Концепції.

 

Метою проекту “Громадська ініціатива “За безпечні громади Донеччини!”, що здійснюється ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків в громадах між поліцією та мешканцями для забезпечення правопорядку, попередження злочинності та розвитку безпечного середовища в Слов’янську та Краматорську.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад