На Донеччині молодь дізналась про ключові виклики та переваги медичної реформи

28 вересня 2018
article252.jpg

25 та 26 вересня у Бахмуті та Дружківці відбулись лекції для студентів “Медична реформа на місцевому рівні – роль медіа та молоді”, які було організовано за ініціативи ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу». Під час заходів учасники говорили про стан впровадження медичної реформи, головні новації та виклики успішної імплементації медичної реформи в Україні.

 

На думку організаторів, саме молодь може стати рушійною силою медичної реформи, яка здатна позитивно приймати нові зміни та поширювати цю інформацію серед батьків, колег та друзів, активно використовувати ті можливості, які надає реформа вже зараз.

 

- Покращити стан галузі зможуть лише системні зміни, що запропоновані та втілюються медичною реформою. Вперше в українській медицині з’являється поняття конкуренції між лікарями та між медзакладами, від чого виграє пацієнт. Адже обсяг фінансування залежатиме від кількості пацієнтів, які виберуть лікарів цього закладу шляхом подання декларації. А чим більше грошей з’явиться в медзакладі, тим кращі там надаватимуться послуги, – підкреслив Сергій Коваленко, голова Правління ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу».

 

Проект «Комунікаційна кампанія «Медична реформа на Донбасі - просто про складне» здійснюється ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. 

Коментарі (1)
Александрия # 23 жовтня 2018 в 13:01 0
))

← Назад