На Донеччині школярі та студенти знайомляться з діяльністю поліції

5 травня 2017
article199.jpg

27, 28 квітня та 4 травня в Краматорську та Слов’янську відбулись інформаційні зустрічі "Знайомтеся - наші друзі поліцейські!" за участі патрульних поліцейських міст, школярів та студентів Донбаського державного педагогічного університету. Заходи відбувались за ініціативи ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” та міської публічної бібліотеки-філії №17 ім. А. Чехова Краматорської ЦСПБ.

 

Під час зустрічей патрульні розповіли в доступній формі про свою роботу, відповідали на численні запитання молоді, взяли участь з дітьми в грі про правила дорожнього руху. Після закінчення заходів, школярі змогли побути в ролі поліцейських - приміряли важкі бронежилети, потримали в руках кийки, посиділи в салоні патрульної машини.

 

- Для нас дуже вадливо налагодити контакт молоді та нової поліції в громадах Краматорська та Слов’янська, від цього залежить успішність реформи поліції, рівень довіри молоді до патрульної поліції та їх допомога у підвищенні рівня безпеки в громадах. Ці зустрічі будуть проходити протягом травня – липня в інших школах та навчальних закладах, де ми плануємо охопити максимальну кількість школярів та студентів, - відмітив голова ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” Сергій Коваленко.

 

Метою проекту “Громадська ініціатива “За безпечні громади Донеччини!”, що здійснюється ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків в громадах між поліцією та мешканцями для забезпечення правопорядку, попередження злочинності та розвитку безпечного середовища в Слов’янську та Краматорську.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад