Оголошено конкурсний набір до Антикорупційної Школи – «Відкрий бюджет свого міста» в місті Маріуполь

5 грудня 2017
article223.jpg

ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” оголошує конкурсний набір до Антикорупційної Школи – «Відкрий бюджет свого міста», яка відбудеться протягом січня - березня 2018 року в місті Маріуполь.

 

Метою Школи є підвищення професійних навичок громадських активістів з питань громадського контролю за органами влади та адвокації реформ на місцевому рівні з метою підвищення прозорості органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Програмою Школи передбачено 5 лекцій та інтерактивних тренінгів за наступними темами: - "Моніторинг місцевих бюджетів: теорія та успішні кейси", "Відкриті дані: як знайти потрібну інформацію?", "Доступ до публічної інформації", "Конфлікт інтересів державних службовців: механізми виявлення та протидії", "Соціальні медіа: як поширювати інформацію про розслідування?".

 

Тренерами та лекторами Антикорупційної Школи стануть провідні спеціалісти в цій сфері, відомі журналісти та громадські активісти.

 

До участі запрошуються громадяни України, які:
- є громадськими активістами або журналістами і працюють в Донецькій та Луганській областях;
- зголошуються пройти повний курс навчання протягом всього терміну Антикорупційної Школи;

 

Для участі в Антикорупційній Школі необхідно заповнити конкурсну анкету за посиланням та написати мотиваційний лист на електрону адресу ngo.irsi@gmail.com з поміткою “Участь в Антикорупційній Школі”.

 

Анкети приймаються до 23:59 25 грудня 2017 року.

 

Цей захід організовано ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст тренінгів в рамках Антикорупційної Школи є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад