Школярі Краматорська дізнались про правила дорожнього руху

26 вересня 2017
article208.jpg

21 вересня в Краматорську для учнів 2-х класів ЗОШ № 18 відбулась гра-подорож «Пригоди в країні Світлофорика» за участі офіцерів патрульної поліції міста Бокової Наталії та Савицької Анастасії. Захід відбувся за ініціативи ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” та міської публічної бібліотеки-філії №17 ім. А. Чехова Краматорської ЦСПБ.

 

Мандруючи по країні дорожніх знаків діти здійснили декілька зупинок: «Дорожня абетка», «Інспектор попереджає» та ін. Діти були активними, зацікавленими – відповідали на питання вікторини, слухали дуже уважно розповіді поліцейських про роботу нової поліції.

 

Протягом заходу, учні дізналися про правила безпечної поведінки на дорозі, як себе поводити у разі небезпечної ситуації, до кого звертатися за допомогою, як діяти у різних випадках безпеки. Для дітей організаторами заходу було підготовлено закладки «знавців правил дорожнього руху», а від патрульних поліцейських на згадку - селфі про зустріч.

 

Протягом вересня – жовтня запланована серія подібних зустрічей в школах Слов’янська та Краматорська.

 

Метою проекту “Громадська ініціатива “За безпечні громади Донеччини!”, що здійснюється ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків в громадах між поліцією та мешканцями для забезпечення правопорядку, попередження злочинності та розвитку безпечного середовища в Слов’янську та Краматорську.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад