У Дружківці громадськість обговорила подальші кроки реалізації прав інвалідів на повноцінне життя

17 грудня 2017
article225.jpg

14 грудня у приміщенні платформи ініціатив “Халва хаб” в місті Дружківка відбувся круглий стіл “Доступність соціальних об’єктів та державних установ для людей з інвалідністю”. Захід організовано за ініціативи ГО “Правозахисний рух Донбасу” в рамках проекту "Ти не один: захист прав та соціальна інтеграція людей з інвалідністю в Донецькій області".


Учасниками круглого столу стали представники ЗМІ, зацікавлені сторони, громадські активісти та волонтери. Основною темою обговорення круглого столу стала не задовільна ситуацію з доступністю державних та соціальних об’єктів для людей з інвалідністю у Донецькій області та реалізація запланованих програмою шляхів її вирішення.

Учасники заходу ознайомились з результатами моніторингу доступності державних та соціальних об'єктів для людей з інвалідністю у містах Дружківка, Краматорськ та Слов’янськ, що проводився у вересні – жовтні з метою виявлення основної проблеми щодо доступу людей з інвалідністю до державних і соціальних об'єктів для подальшого формування стратегічних заходів та діалогу з місцевою владою щодо створення комфортного середовища та інтеграції людей з інвалідністю в активне соціальне та громадське життя Донеччини.

Учасники також дізнались про перебіг інформаційної кампанії «Ми всі рівні», мета якої - донести важливість інтеграції людей з інвалідністю в активне соціальне та громадське життя Донеччини.

«Наша мета спрямована на реалізацію прав інвалідів на повноцінне життя та формування позитивної  громадської думки стосовно людей з особливими потребами. Інвалідність слід розглядати як продовження життя людини, права та обов'язки цієї категорії населення мають бути визнані аналогічними правам та обов'язкам інших людей. Ми повинні визнати право людей з інвалідністю брати участь на рівних засадах з іншими у суспільному житті та повинні вжити всіх відповідних заходів, щоб сприяти забезпеченню людям з особливими потребами доступу до повноцінного життя, адаптуючи навколишнє середовище для їх потреб» - говорить керівник проекту Іван Світличний.


Проект "Ти не один: захист прав та соціальна інтеграція людей з інвалідністю в Донецькій області" реалізується ГО “Правозахисний рух Донбасу” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад