В Донецькій області буде організована мережа медіаторів для надання консультацій

23 березня 2018
article238.jpg

Протягом березня в Донецькій області з метою сприяння розвитку мирних взаємовідносин в суспільстві громадською організацією «Інститут розвитку та соціальних ініціатив» в рамках реалізації проекту “Діалог та побудова довіри заради суспільного єднання в Україні” формується Мережа медіаторів для організації та надання консультацій pro bono членами Мережі.

 

Для реалізації даної ініціативи проводиться налагодження співпраці з шкільними закладами, бюро правової допомоги, соціальними службами та іншими установами і організаціями, які зацікавлені та мають ресурси для формування в своїх закладах консультаційних центрів Мережі медіаторів.

 

Волонтери, які вже пройшли навчання з медіації надають консультації всім бажаючим в Слов’янську, Краматорську та Дружківці.

 

«Основним завданням системи Мережі медіаторів є надання консультаційних безоплатних послуг медіації на професійних засадах, поширення практики мирного вирішення спорів несудовими методами, налагодження атмосфери миру, взаємоповаги та взаєморозуміння як у певному колективі так і між різними групами населення», - зазначив керівник проекту Сергій Кошель.

 

Проект “Діалог та побудова довіри заради суспільного єднання в Україні” здійснено ГО "Інститут розвитку та соціальних ініціатив" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад