В Краматорську люди з інвалідністю вчяться контролювати місцеву владу

21 листопада 2017
article215.jpg

20 листопада в місті Краматорськ за ініціативи ГО “Правозахисний рух Донбасу” в рамках проекту "Ти не один: захист прав та соціальна інтеграція людей з інвалідністю в Донецькій області" відбувся другий семінар «Інструменти участі у виробленні місцевої політики та захисту громадських інтересів», спрямований на підвищення громадської участі людей з інвалідністю, в тому числі ВПО та ветеранів АТО.


Учасники семінару, якими стали люди з інвалідністю, представники організацій що опікуються проблемами людей з інвалідністю та інших маломобільних категорій громадян, представники органів місцевого самоврядування, отримали практичні навички з питань адвокації суспільно важливих проектів та ініціатив, участі у прийнятті рішень на місцевому рівні та механізмів контролю органів місцевого самоврядування.


«Сьогодні люди з інвалідністю не завжди мають можливості відстоювати власні інтереси у відносинах з органами влади на місцях, брати участь в обговоренні нормативно-правових актів та рішень важливих для громади. Наша мета надати їм знання та практичні навички, які збільшать їх вплив на процес прийняття рішень у громадах» - відмітив керівник проекту Іван Світличний.


Проект "Ти не один: захист прав та соціальна інтеграція людей з інвалідністю в Донецькій області" реалізується ГО “Правозахисний рух Донбасу” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад