В Краматорську поліція та громадськість вирішили разом сприяти підвищенню якості ремонту та облаштування доріг

30 березня 2017
article195.jpg

29 березня в Краматорському антикризовому медіа-центрі за ініціативи ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” відбулась зустріч в рамках проекту “Відкрита поліція” за участі представників патрульної поліції, громадськості, Краматорського місцевого центру з надання БВПД та всіх бажаючих мешканців.

 

Головною темою зустрічі стала якість ремонту доріг та безпека дорожнього руху в містах Краматорськ та Слов’янськ. З словами патрульної поліції, після проведення обстеження стану доріг, виявилось що ямковість доріг в Краматорську понад 10 тис. кв.м. Велика кількість дорожньо-транспортних пригод або порушень ПДД відбувається через необхідність водіям об’їжджати ями на дорогах.

 

За підсумками заходу, учасники домовились спільно вести діалог з міською владою та сприяти збільшенню фінансування на ремонт доріг та облаштування світлофорів в Слов’янську та Краматорську. Обговорення подальших спільних дій відбудеться вже під час наступної зустрічі в рамках проекту “Відкрита поліція” в Слов’янську.

 

- За результатами дослідження, яке проводила наша організація – погана якість доріг є одною з головних проблем безпеки для мешканців Краматорська та Слов’янська. Через це, ми маємо постійні порушення правил дорожнього руху водіями, а пішоходи не мають достатньої кількості світлофорів, наземних переходів для безпечного руху в місті, - відмітив голова ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” Сергій Коваленко.

 

Метою проекту “Громадська ініціатива “За безпечні громади Донеччини!”, що здійснюється ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків в громадах між поліцією та мешканцями для забезпечення правопорядку, попередження злочинності та розвитку безпечного середовища в Слов’янську та Краматорську.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад