В Маріуполі стартувала громадська ініціатива «Відкрий бюджет свого міста»

26 грудня 2017
article227.jpg

25 грудня в м. Маріуполь була презентована громадська ініціатива «Відкрий бюджет свого міста», яка буде реалізовуватись ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” протягом наступного року в Донецькій області.

 

Голова Правління ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” Наталія Валієва розповіла учасникам про ключові завдання та заходи в рамках проекту, а також про набір учасників Антикорупційної Школи в місті Маріуполь.

 

- Мета Антикорупційної Школи це підвищення професійних навичок громадських активістів з питань громадського контролю за органами влади та адвокації реформ на місцевому рівні. Учасники Школи підвищать свої знання з питань моніторингу місцевих бюджетів, навчяться користуватись інструментами відкритих даних, дізнаються про можливості доступ до публічної інформації та як поширювати інформацію про розслідування через соціальні медіа, - зазначила Наталія Валієва.

 

За результатами Антикорупційної Школи буде сформовано коаліцію громадських організацій та активістів "Відповідальні громадяни демократичного Донбасу", яка займатиметься моніторингом прозорості місцевих бюджетів та розроблятиме методичні рекомендації з питань підвищення прозорості в прийнятті рішень та відкритого розподілу бюджетних коштів для органів місцевого самоврядування на Донбасі.

 

Нагадаємо, що для участі в Антикорупційній Школі необхідно заповнити конкурсну анкету та написати мотиваційний лист на електрону адресу: ngo.irsi@gmail.com з поміткою “Участь в Антикорупційній Школі”. Анкети приймаються до 23:59 30 грудня 2017 року.

 

Цей захід організовано ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст тренінгів в рамках Антикорупційної Школи є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад