В Слов’янську поліція та громадськість обговорили безпеку дітей під час дорожнього руху

6 листопада 2017
article211.jpg

3 листопада в Слов’янську за ініціативи ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” та платформи ініціатив "Теплиця" відбулась зустріч в рамках спецпроекту “Відкрита поліція”. На зустрічі підіймались актуальні питання з безпеки дітей на дорогах. У дискусії взяли участь офіцер по зв'язкам з громадськістю Управління Патрульної поліції Краматорська і Слов’янська Наталя Бокова, активний громадянин та голова організації “Січ” Василій Хоменко, депутат і член робочої комісії з безпеки руху Слов'янської міської ради Дмитро Кочуков, жителі міста, громадські організації.


В ході бесіди з Наталею Боковою учасники дізнались які роботи проводяться для вирішення цієї проблеми, насамперед це: проведення профілактичних бесід правил дорожнього руху з дітьми та підлітками, проведення змагань “Майбутній водій”, квестів, співпраця зі школами та робота з учнями.


Як би нам не було сумно про це говорити, але аварії все одно трапляються, тому Василь Хоменко, з точки зору водія, наголошує: “Коли машина зупинилась на переході, треба встановити зоровий контакт з водієм і впевнитись що він тебе пропускає”. Також він запропонував встановити датчики для світлофорів та роздати дітям пов’язки які відбивають світло.


Але щоб вирішити цю проблему, треба підходити до неї комплексно, це: створювати законне поле, взаємодіяти з батьками та вчителями в школах, водіями, органами влади та громадськими організаціями. Тільки задіяючи всі сторони проблеми ми зможемо побачити результат.


Наталя Бокова в ході обговорення підтвердила свою ідею того, що треба особисто йти до школи і налагоджувати співпрацю та за допомогою медіа каналів поширювати інформацію про себе та свою діяльність.

Метою проекту “Громадська ініціатива “За безпечні громади Донеччини!”, що здійснюється ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків в громадах між поліцією та мешканцями для забезпечення правопорядку, попередження злочинності та розвитку безпечного середовища в Слов’янську та Краматорську.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад