В Слов’янську поліція та громадськість обговорили безпеку на дорогах

24 жовтня 2017
article209.jpg

20 жовтня в Слов’янську за ініціативи ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” та платформи ініціатив "Теплиця" відбулась зустріч в рамках спецпроекту “Відкрита поліція”. Головною темою зустрічі стала організація дорожнього руху в Слов'янську. У інформативно насиченому діалозі взяли участь начальник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Краматорська і Слов'янська Ігор Буняк, депутат і член робочої комісії з безпеки руху Слов'янської міської ради Дмитро Кочуков, координатор зустрічі Дар'я Ніколаєнко, а також представники громадських організацій "Наш будинок - Слов'янськ", «Разом Слов'янськ», «Сильні громади» і місцеві жителі.

 

В ході дискусії обговорювалися наболілі питання, що стосуються, в першу чергу, відсутності пішохідних переходів на проблемних ділянках міських доріг, установки і відповідності дорожніх знаків (особливо в місцях масового пересування школярів), а також проектних і технічних порушень ремонтних дорожніх робіт, що ведуться в Слов'янську. Окремим пунктом спільного діалогу стала одвічна проблема міських світлофорів, а саме їх стану, поновлення, правонаступництва і обслуговування.

 

- Безпека на дорогах є важливим елементом створення комфортного та безпечного простору для всіх мешканців міста, досягти цього можна тільки побудувавши ефективний діалог між всіма зацікавленими сторонами громадою, поліцією та місцевим самоврядуванням - відмітив голова ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” Сергій Коваленко.

 

Метою проекту “Громадська ініціатива “За безпечні громади Донеччини!”, що здійснюється ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків в громадах між поліцією та мешканцями для забезпечення правопорядку, попередження злочинності та розвитку безпечного середовища в Слов’янську та Краматорську.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад