В Слов’янську поліція та громадськість обговорили захист прав дітей в зоні АТО

6 червня 2017
article204.jpg

02 червня в Слов’янську за ініціативи ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” відбулась зустріч в рамках проекту “Відкрита поліція” в якій взяли участь представники патрульної поліції, громадськості, представники служби у справах дітей, Слов’янського офісу Мережі правового розвитку, Слов’янського бюро з надання БВПД та всі бажаючі мешканці міста.

 

Головною темою зустрічі стала безпека та захист прав дітей в зоні АТО. Учасники дізнались від представників Слов’янського офісу Мережі правового розвитку про головні проблеми з якими стикають діти в зоні АТО, це в першу чергу безпека на вулицях, поводження з мінами та вибуховими пристроями в лісових зонах, протидія насильству. Головними спікерами на зустрічі були співробітники патрульної поліції Слов’янська та Краматорська Оксана Пильстрем (психолог, інспектор), Наталія Бокова (інспектор у зв'язках з громадськістю) та заступник начальника Слов'янського бюро правової допомоги Олена Солошенко.

 

- Захист прав дітей в зоні АТО важлива проблема, яка потребує спільно діяльності поліції, провайдерів безоплатної правової допомоги, представників місцевого самоврядування. Саме таким чином можна запровадити ефективну систему захисту дітей, зокрема, через надання їм комплексної правової, медичної та психологічної допомоги, - відмітив голова ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” Сергій Коваленко.

 

Метою проекту “Громадська ініціатива “За безпечні громади Донеччини!”, що здійснюється ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків в громадах між поліцією та мешканцями для забезпечення правопорядку, попередження злочинності та розвитку безпечного середовища в Слов’янську та Краматорську.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад