В Слов’янську поліція та громадськість обговорили залучення медіаторів та параюристів до спільної роботи в громаді

1 травня 2017
article198.jpg

28 квітня в Слов’янську за ініціативи ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” відбулась зустріч в рамках проекту “Відкрита поліція” в якій взяли участь представники патрульної поліції, громадськості, Слов’янського офісу Мережі правового розвитку, Слов’янського бюро з надання БВПД та всі бажаючі мешканці міста.

 

Головною темою зустрічі стала медіація та захист прав громадян в Слов’янську та Краматорську. Учасники обговорили механізми співробітництва медіаторів, параюристів та правозахисників з поліцією на місцевому рівні, проблеми захисту прав людини на Донбасі, комунікацію з громадськістю для вирішення актуальних проблем безпеки. Головними спікерами на зустрічі були співробітники патрульної поліції Слов’янська та Краматорська Оксана Пильстрем (психолог, інспектор), Наталія Бокова (інспектор у зв'язках з громадськістю) та заступник начальника Слов'янського бюро правової допомоги Олена Солошенко.

 

- Розвиток медіації та мережі параюристів є важливим напрямком роботи нашої організації протягом останніх років, сподіваємось що ці ініціативи будуть відображені у концепції комплексної безпеки в містах Краматорськ та Слов’янськ, що зараз розробляється нашою організацією, - відмітив голова ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” Сергій Коваленко.

 

Метою проекту “Громадська ініціатива “За безпечні громади Донеччини!”, що здійснюється ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків в громадах між поліцією та мешканцями для забезпечення правопорядку, попередження злочинності та розвитку безпечного середовища в Слов’янську та Краматорську.
 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад