{content|string_get_meta_description}

Блог-кафе «Відеоблогінг»

Блог-кафе «Відеоблогінг»

28.08.2020 в Маріуполі пройшли два блог-кафе на тему «Відеоблогінг» проєкту «Голос Жінки Має Силу 2020».

Під час заходу учасники(ці):

– закріпили отримані раніше теоретичні знання з основ блогінгу з амбасадоркою проєкта Тетяною Вейдер та тренеркою Тетяною Гороховою;

– ознайомилися з програмами монтування відео на ПК за допомогою запрошеного експерта відеооператора Ярослава Бурлаченко, який продемонстрував наочно використання інструментів монтажу відео, аудіо;

– навчилися монтувати відео на телефоні.

А ще учасники/учасниці зняли свої ролики. Монтаж представлено на конкурсі відео, про що розповім трохи згодом окремим постом.

Тож, якщо тема блогінгу та відеоблогінгу для Вас цікава і актуальна, якщо створення візуального контенту зможе допомогти Вам у Вашій професійній діяльності – пишіть, обов’язково заплануємо такий курс.

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

16:34
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Механізмам успішного працевлаштування навчались жінки-переселенки з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Павлограда
Вебінар акцентував увагу на важливості особистого розвитку та уміннях самоменеджменту для досягнення успіху у сучасному світі праці.
Механізми розвитку мотивації для досягнення цілей опанували жінки Дніпропетровщини
Головною метою вебінару було відмітити значущість жіночої працездатності та підтримати їхню активну участь у економічному та соціальному розвитку своєї громади.
Відкриття власного бізнесу - це легко, якщо до справи береться ментор громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»
​До ментора з працевлаштування громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» за допомогою звернулась Анжеліка

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).