{content|string_get_meta_description}

Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку

Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку

Валентина внутрішньо переміщена особа, яка пережила важкі часи через конфлікт у своєму рідному місті. Після евакуації в інше місто, де вона шукала притулок, Валентина зіштовхнулась з серйозним тривожним розладом. Постійний страх, почуття невпевненості та нездатності впоратися з навколишнім світом накладали серйозний вплив на її емоційний та психічний стан.

Одного разу, Валентина дізналася про психологічну підтримку, яку надає громадська організація «Східна фортеця», у пошуках допомоги, вона вирішила звернутися до нас.

Психолог громадської організації привітно зустрів Валентину і надавважливу підтримку в її внутрішній боротьбі. Вони провели довгі розмови, під час яких Валентина відчула, що її почуття та переживання були зрозумілими та прийнятими. Психолог надавав інструменти для керування тривогою, вчив технікам релаксації та допомагає розуміти корінь її тривожних станів.

За допомогою регулярних сесій психологічної підтримки та вправ, Валентина почала відчувати покращення свого емоційного стану. Вона поступово навчилася керувати своєю тривогою і знаходити способи пристосуватися до нового середовища.

З часом Валентина змогла повернутися до активного життя. Вона знову почала займатися своїми улюбленими заняттями та знайшла нові джерела задоволення. Підтримка психолога громадської організації «Східна фортеця» виявилася надзвичайно корисною на шляху до покращення психічного здоров'я та адаптації до нових умов Валентини.

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Східна Фортеця” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

15:43
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).