{content|string_get_meta_description}

Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування

Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування

18 березня члени громадської організації «Східна фортеця» на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Тренінг зі стратегічного планування був організований з метою допомогти членам ГО «Східна фортеця» у створенні чіткого та ефективного стратегічного плану, який дозволить більш ефективно реалізувати свої місію, візію та цілі.

Учасниці та учасниці тренінгу отримали практичні навички з формулювання стратегічних цілей, аналізу стану справ та потенціалу громадської організації, а також розробки стратегічних ініціатив та планів дій.

«Тренінг став для нас дуже корисним та пізнавальним, ми отримали багато цінного досвіду та інструментів, які допоможуть нам краще розуміти нашу місію та досягати поставлених цілей», — зазначив член ГО «Східна фортеця».

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Східна Фортеця” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

14:14
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).