{content|string_get_meta_description}

Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки

Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки

Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня. Цей захід став важливим етапом у підвищенні фінансової стійкості та розвитку громадської організації.

Тренінг «Успішний фандрайзинг» був спрямований на надання членам ГО «Східна фортеця» необхідних інструментів та стратегій для ефективності збору фінансових ресурсів. Під час тренінгу учасники вивчили стратегії та методи залучення фінансових ресурсів, а також здобули практичний досвід планування та проведення фандрейзингових заходів. Завдяки рольовим іграм, кейс-стадіям та вправам, учасники отримали можливість застосувати отримані знання на практиці, що допомогло їм краще зрозуміти процес залучення фінансової підтримки та виявити найефективніші підходи для своєї організації.

«Цей тренінг дав нам не тільки теоретичні знання, але й практичні навички, які ми можемо застосувати у нашій роботі з фандрайзингу. Вправи дозволили нам зануритися у реальні ситуації та навчитися ефективно залучати фінанси.», — поділився своїми враженнями учасник тренінгу.

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Її зміст є виключною відповідальністю ГО “Східна Фортеця” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.

14:30
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).