{content|string_get_meta_description}

У місті Волноваха розпочав діяльність Центр правової інформації

У місті Волноваха розпочав діяльність Центр правової інформації

В межах проєкту «Громадська ініціатива з посилення правових можливостей мешканців м. Вугледар, м. Волноваха та сільських громад Волноваського району Донецької області» розпочав діяльність Центр правової інформації у м. Волноваха, що функціонує на базіГО «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців».

Діяльність Центру правової інформації у м. Волноваха передбачає роботу громадської приймальні, кваліфіковані спеціалісти якої надають первинну правову допомогу, консультації і роз’яснення з правових питань, а також допомогу у складанні документів правового характеру (звернень, окремих процесуальних документів тощо).

Окрім цього, Центр є платформою для практики та організаційного розвитку членів Мережі правових радників в громадах Волноваського району, які пройдуть конкурсний відбір та успішно завершать навчання в освітній програмі «Школа правових радників» (детальніше за посиланням).

Завданням офісу, крім надання безоплатної первинної правової допомоги, є також консультації з розвитку громад, збір та систематизація інформації про надану безоплатну правову допомогу, застосування інноваційних технологій при наданні такої допомоги, а саме – запровадження Skype-консультацій в роботі офісу та робота телефонної «гарячої лінії».

До послуг офісу входить:

  • 1)надання правової інформації;
  • 2)надання інформації довідкового характеру (наприклад, до яких державних органів необхідно звернутися для вирішення проблеми);
  • 3)консультації і роз’яснення з правових питань (права і обов’язки осіб, що звернулися до Центру);
  • 4)допомога в складанні заяв, запитів, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
  • 5)направлення заяв, запитів, скарг у різні інстанції з метою вирішення питання осіб, що звернулися по допомогу;
  • 6)представництво інтересів осіб, які звернулася до Центру, в різних інстанціях (крім судових);
  • 7)надання зразків процесуальних документів і консультацій щодо їх заповнення; 8)надання нормативних документів, методичних матеріалів; 9)проведення медіації з метою вирішення проблем осіб, які звернулися до Центру; 10)надання інформації про порядок отримання вторинної правової допомоги;
  • 11)складання процесуальних документів, у тому числі заяв в Європейський суд з прав людини;
  • 12)представлення інтересів клієнтів Центру в судах різних інстанцій.

Адреса центру – м. Волноваха, вул. Центральна, 45/1.

Режим роботи центру правової інформації: понеділок, середа, п’ятниця з 10.00 до 16.00.

«Мета проєкту та результат, якого ми плануємо досягнути, – підвищення спроможності мешканців м. Вугледар та населених пунктів Волноваського району у захисті власних прав через низку правопросвітницьких заходів та надання первинної правової допомоги вразливим категоріям населення», – повідомляє голова ГО «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців» Дар’я Левчук.

Діяльність Центру правової інформації у м. Волноваха громадської організації «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців» здійснюється в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії

16:57
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Для вразливих верств населення міст Сєвєродонецьк, Кремінна та Попасна були проведені інформаційні сесії
13 -15 травня за проєктом «Підвищення правової захищеності найбільш вразливих категорій населення у Сєвєродонецьку, Кремінній, Попасній», були проведені інформаційні сесії для пенсіонерів, ВПО та людей з інвалідністю.
Правові радники інформаційних пунктів віртуального правового центру взяли участь у навчальному вебінарі
Правові радники інформаційних пунктів віртуального правового центру взяли участь у навчальному вебінарі
Звіт за 2020 рік Громадської організації "Регіональний центр медіації та вирішення конфліктів"
ГО “Регіональний центр медіації та вирішення конфліктів” працює для розвитку громадської активності на рівні невеликих місцевих територіальних громад Донеччини (малих міст, селищах, селах)
НА ЛУГАНЩИНІ СТВОРЕНА МЕРЕЖА БЛОГЕРІВ ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ «СІТІ-ХАБ»
НА ЛУГАНЩИНІ СТВОРЕНА МЕРЕЖА БЛОГЕРІВ ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ «СІТІ-ХАБ»
У Волноваському районі створено мережу правових радників
У Волноваському районі створено мережу правових радників

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).