{content|string_get_meta_description}

У місті Волноваха розпочав діяльність Центр правової інформації

У місті Волноваха розпочав діяльність Центр правової інформації

В межах проєкту «Громадська ініціатива з посилення правових можливостей мешканців м. Вугледар, м. Волноваха та сільських громад Волноваського району Донецької області» розпочав діяльність Центр правової інформації у м. Волноваха, що функціонує на базіГО «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців».

Діяльність Центру правової інформації у м. Волноваха передбачає роботу громадської приймальні, кваліфіковані спеціалісти якої надають первинну правову допомогу, консультації і роз’яснення з правових питань, а також допомогу у складанні документів правового характеру (звернень, окремих процесуальних документів тощо).

Окрім цього, Центр є платформою для практики та організаційного розвитку членів Мережі правових радників в громадах Волноваського району, які пройдуть конкурсний відбір та успішно завершать навчання в освітній програмі «Школа правових радників» (детальніше за посиланням).

Завданням офісу, крім надання безоплатної первинної правової допомоги, є також консультації з розвитку громад, збір та систематизація інформації про надану безоплатну правову допомогу, застосування інноваційних технологій при наданні такої допомоги, а саме – запровадження Skype-консультацій в роботі офісу та робота телефонної «гарячої лінії».

До послуг офісу входить:

  • 1)надання правової інформації;
  • 2)надання інформації довідкового характеру (наприклад, до яких державних органів необхідно звернутися для вирішення проблеми);
  • 3)консультації і роз’яснення з правових питань (права і обов’язки осіб, що звернулися до Центру);
  • 4)допомога в складанні заяв, запитів, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
  • 5)направлення заяв, запитів, скарг у різні інстанції з метою вирішення питання осіб, що звернулися по допомогу;
  • 6)представництво інтересів осіб, які звернулася до Центру, в різних інстанціях (крім судових);
  • 7)надання зразків процесуальних документів і консультацій щодо їх заповнення; 8)надання нормативних документів, методичних матеріалів; 9)проведення медіації з метою вирішення проблем осіб, які звернулися до Центру; 10)надання інформації про порядок отримання вторинної правової допомоги;
  • 11)складання процесуальних документів, у тому числі заяв в Європейський суд з прав людини;
  • 12)представлення інтересів клієнтів Центру в судах різних інстанцій.

Адреса центру – м. Волноваха, вул. Центральна, 45/1.

Режим роботи центру правової інформації: понеділок, середа, п’ятниця з 10.00 до 16.00.

«Мета проєкту та результат, якого ми плануємо досягнути, – підвищення спроможності мешканців м. Вугледар та населених пунктів Волноваського району у захисті власних прав через низку правопросвітницьких заходів та надання первинної правової допомоги вразливим категоріям населення», – повідомляє голова ГО «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців» Дар’я Левчук.

Діяльність Центру правової інформації у м. Волноваха громадської організації «Правозахисний центр «Ліга жінок виборців» здійснюється в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії

16:57
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

РОЗРОБЛЕНО СТРАТЕГІЮ ДІЯЛЬНОСТІ МЕРЕЖІ ГРОМАДСЬКИХ МЕДІАТОРІВ
12 вересня у м. Слов’янськ проведено стратегічну сесію громадських медіаторів, в ході якої розроблено стратегію діяльності Мережі громадських медіаторів в громадах Донбасу до 2023 року та сформовано план роботи.
У БАХМУТІ СТВОРЕНО ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ДІАЛОГОВИХ ПРАКТИК
У місті Бахмут створено «Центр підтримки діалогових практик», що допоможе налагодити взаємодію між представниками різних професійних та соціальних груп.
​Для працівників Слов’янського міськрайонного суду Донецької області проведено тренінг з розвитку навичок «soft skills»
​Для працівників Слов’янського міськрайонного суду Донецької області проведено тренінг з розвитку навичок «soft skills»
В судах Луганської області пройшли тренінги з питань удосконалення комунікаційних навичок у роботі з вразливими категоріями населення
В судах Луганської області пройшли тренінги з питань удосконалення комунікаційних навичок у роботі з вразливими категоріями населення
Анонс Дебатного клубу Тетяни Вергун «Удосконалення навичок комунікації з вразливими категоріями населення для державних службовців»
Анонс Дебатного клубу Тетяни Вергун «Удосконалення навичок комунікації з вразливими категоріями населення для державних службовців»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).