{content|string_get_meta_description}

РОЗРОБЛЕНО СТРАТЕГІЮ ДІЯЛЬНОСТІ МЕРЕЖІ ГРОМАДСЬКИХ МЕДІАТОРІВ

РОЗРОБЛЕНО СТРАТЕГІЮ ДІЯЛЬНОСТІ МЕРЕЖІ ГРОМАДСЬКИХ МЕДІАТОРІВ

12 вересня у м. Слов’янськ проведено стратегічну сесію громадських медіаторів, в ході якої розроблено стратегію діяльності Мережі громадських медіаторів в громадах Донбасу до 2023 року та сформовано план роботи.

Мережа громадських медіаторів об’єднує людей з п’ятнадцяти місцевих громад Луганської та Донецької областей. Вони будуть впроваджувати практику вирішення конфліктів через діалог та медіацію в своїх громадах.

«Головне для нас — посилити участь мешканців місцевих громад Донбасу у вирішенні місцевих проблем через діалогові практики, — зазначив керівник проекту Олександр Мєдвєдєв, — на сьогодні громадські медіатори пройшли навчальний курс із базових навичок медіатора, та почали працювати в рамках Мережі».

20 активістів, які успішно пройшли 4-х модульну навчально-практичну програму «Базові навички медіатора в місцевій громаді. Забезпечення участі активних громадян у вирішенні конфліктів і миробудуванні» отримали сертифікати та готові впроваджувати практику вирішення конфліктів через діалог та медіацію в своїх громадах відповідно до стратегічного Плану Мережі та центру підтримки діалогових практик.

Мережа громадських медіаторв запровадить практику з побудови діалогу заради розвитку і досягнення позитивних та стійких змін в місцевих громадах Донбасу.

Інформацію підготовлено в межах проекту «Діяльність центру підтримки діалогових практик та мережі громадських медіаторів як інструмент пошуку порозуміння, підвищення участі громадян та вирішення конфліктів в місцевих громадах Донбасу» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

10:13
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).