{content|string_get_meta_description}

НАБІР СОЦПРАЦІВНИКІВ на БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар "Психологічна терапія в кризових ситуаціях"

НАБІР СОЦПРАЦІВНИКІВ на БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар "Психологічна терапія в кризових ситуаціях"

ГО «Центр розвитку місцевих громад» оголошує набір на онлайн лекцію для медичних та соціальних працівників, які допомагають людям з Донеччини в кризових ситуаціях.

Тема вебінарів: «Практичний розбір типових складних ситуацій при взаємодії з клієнтами в залежності від їх особистісних особливостей і психічного стану реагування.

Заняття відбудеться онлайн в інтерактивній, цікавій формі, із застосуванням інноваційних методів викладання.
Тренер заходу – Марина Акімченкова, психолог, медіатор, сертифікований фахівець з трансформації деструктивних конфліктних ситуацій, пройшла стажування протягом року у

Міджнородній миротворчій організації PAX (Нідерланди) щодо надання психологичної допомоги у нестандартних обставинах.

Участь у заході є безкоштовною, але потребує реєстрації. Зареєструватися можна, заповнивши Анкету за посиланням: https://docs.google.com/.../15QoQZ96l1WazsPrRu2kLOGl.../edit

Дедлайн подання заявки — 12 жовтня 2020 р.

Термін проведення – жовтень 2020 року.

Розклад занять формуватиметься по мірі реєстрації учасників та буде повідомлятись учасникам заздалегідь із посиланням на онлайн-платформу на вказані при реєстрації контакти.

За новинами проекту та розкладом занять можна також слідкувати на сторінці Фейсбук організації за посиланням: https://www.facebook.com/crmg.donbas
Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у межах проекту «Громадська кампанія з психологічної підтримки лікарів, що працюють в інфекційних лікарнях Донеччини “Ти не один”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду «Відродження».
21:58
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Механізмам успішного працевлаштування навчались жінки-переселенки з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Павлограда
Вебінар акцентував увагу на важливості особистого розвитку та уміннях самоменеджменту для досягнення успіху у сучасному світі праці.
Механізми розвитку мотивації для досягнення цілей опанували жінки Дніпропетровщини
Головною метою вебінару було відмітити значущість жіночої працездатності та підтримати їхню активну участь у економічному та соціальному розвитку своєї громади.
Відкриття власного бізнесу - це легко, якщо до справи береться ментор громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»
​До ментора з працевлаштування громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» за допомогою звернулась Анжеліка

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).