{content|string_get_meta_description}

НАБІР СОЦПРАЦІВНИКІВ на БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар "Психологічна терапія в кризових ситуаціях"

НАБІР СОЦПРАЦІВНИКІВ на БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар "Психологічна терапія в кризових ситуаціях"

ГО «Центр розвитку місцевих громад» оголошує набір на онлайн лекцію для медичних та соціальних працівників, які допомагають людям з Донеччини в кризових ситуаціях.

Тема вебінарів: «Практичний розбір типових складних ситуацій при взаємодії з клієнтами в залежності від їх особистісних особливостей і психічного стану реагування.

Заняття відбудеться онлайн в інтерактивній, цікавій формі, із застосуванням інноваційних методів викладання.
Тренер заходу – Марина Акімченкова, психолог, медіатор, сертифікований фахівець з трансформації деструктивних конфліктних ситуацій, пройшла стажування протягом року у

Міджнородній миротворчій організації PAX (Нідерланди) щодо надання психологичної допомоги у нестандартних обставинах.

Участь у заході є безкоштовною, але потребує реєстрації. Зареєструватися можна, заповнивши Анкету за посиланням: https://docs.google.com/.../15QoQZ96l1WazsPrRu2kLOGl.../edit

Дедлайн подання заявки — 12 жовтня 2020 р.

Термін проведення – жовтень 2020 року.

Розклад занять формуватиметься по мірі реєстрації учасників та буде повідомлятись учасникам заздалегідь із посиланням на онлайн-платформу на вказані при реєстрації контакти.

За новинами проекту та розкладом занять можна також слідкувати на сторінці Фейсбук організації за посиланням: https://www.facebook.com/crmg.donbas
Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у межах проекту «Громадська кампанія з психологічної підтримки лікарів, що працюють в інфекційних лікарнях Донеччини “Ти не один”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду «Відродження».
21:58
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).