{content|string_get_meta_description}

НАБІР СОЦПРАЦІВНИКІВ на БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар "Психологічна терапія в кризових ситуаціях"

НАБІР СОЦПРАЦІВНИКІВ на БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар "Психологічна терапія в кризових ситуаціях"

ГО «Центр розвитку місцевих громад» оголошує набір на онлайн лекцію для медичних та соціальних працівників, які допомагають людям з Донеччини в кризових ситуаціях.

Тема вебінарів: «Практичний розбір типових складних ситуацій при взаємодії з клієнтами в залежності від їх особистісних особливостей і психічного стану реагування.

Заняття відбудеться онлайн в інтерактивній, цікавій формі, із застосуванням інноваційних методів викладання.
Тренер заходу – Марина Акімченкова, психолог, медіатор, сертифікований фахівець з трансформації деструктивних конфліктних ситуацій, пройшла стажування протягом року у

Міджнородній миротворчій організації PAX (Нідерланди) щодо надання психологичної допомоги у нестандартних обставинах.

Участь у заході є безкоштовною, але потребує реєстрації. Зареєструватися можна, заповнивши Анкету за посиланням: https://docs.google.com/.../15QoQZ96l1WazsPrRu2kLOGl.../edit

Дедлайн подання заявки — 12 жовтня 2020 р.

Термін проведення – жовтень 2020 року.

Розклад занять формуватиметься по мірі реєстрації учасників та буде повідомлятись учасникам заздалегідь із посиланням на онлайн-платформу на вказані при реєстрації контакти.

За новинами проекту та розкладом занять можна також слідкувати на сторінці Фейсбук організації за посиланням: https://www.facebook.com/crmg.donbas
Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у межах проекту «Громадська кампанія з психологічної підтримки лікарів, що працюють в інфекційних лікарнях Донеччини “Ти не один”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду «Відродження».
21:58
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Додатковий набір учасниць на семінари «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах пандемії»
Додатковий набір учасниць на семінари «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах пандемії»
Розпочав діяльність дистанційний центр «Правова допомога поруч» для місцевого населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ
З 15 червня 2021 року для місцевого населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ розпочав свою діяльність дистанційний центр «Правова допомога поруч».
Для вразливих верств населення міст Сєвєродонецьк, Кремінна та Попасна були проведені інформаційні сесії
13 -15 травня за проєктом «Підвищення правової захищеності найбільш вразливих категорій населення у Сєвєродонецьку, Кремінній, Попасній», були проведені інформаційні сесії для пенсіонерів, ВПО та людей з інвалідністю.
Правові радники інформаційних пунктів віртуального правового центру взяли участь у навчальному вебінарі
Правові радники інформаційних пунктів віртуального правового центру взяли участь у навчальному вебінарі
Звіт за 2020 рік Громадської організації "Регіональний центр медіації та вирішення конфліктів"
ГО “Регіональний центр медіації та вирішення конфліктів” працює для розвитку громадської активності на рівні невеликих місцевих територіальних громад Донеччини (малих міст, селищах, селах)

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).