{content|string_get_meta_description}

В Маріуполі та Волновасі представники судових органів та державної служби підвищували навички «soft skills»

В Маріуполі та Волновасі представники судових органів та державної служби підвищували навички «soft skills»

2 жовтня 2020 року в рамках діяльності за проектом «Інформаційна підтримка відвідувачів місцевих загальних судів Донецької / Луганської області» для представників судової системи та державних органів були проведені тренінги «Удосконалення комунікаційних навичок у роботі з вразливими категоріями населення».

Організатор заходу — Громадська організація «Агенція демократичного розвитку Донбасу».

Учасниками заходів стали судді та спеціалісти апарату Приморського та Орджонікідзевського районних судів м. Маріуполя, представники Місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, правоохоронної системи та адвокатури, Департаменту соціального захисту Маріупольської міської ради, а також громадських організацій, які працюють у напрямку захисту прав людей з інвалідністю та вразливих категорій громадян.
  

Надані під час тренінгу знання та навички були спрямовані на підвищення рівня комунікації з вразливими групами клієнтів працівників судових та державних органів, які здійснюють консультування та надають судові і правові послуги, зокрема, постраждалим від домашнього насильства та гендерно обумовленого насильства, учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам, особам похилого віку, людям з інвалідністю та іншим.

Заняття були побудовані на програмі з підвищення навичок комунікації працівників суду у роботі з людьми з інвалідністю, яка розроблена Національною школою суддів (НШСУ) у співпраці з РГБФ «Право і демократія».

Програма тренінгу була складена таким чином, що окрім теоретичного та практичного блоків, певний час був відведений на панельну дискусію, під час якої представники різних структур мали можливість висловитись, задавати питання, обмінюватись досвідом щодо практики роботи з вразливими категоріями громадян.

Впродовж тренінгу учасники опановували такі практичні навички роботи з вразливими громадянами, як налагодження ефективної комунікації, інтерв’ювання та консультування, розвиток емпатичного спілкування, врахування етичних та ціннісних аспектів під час роботи, як базису для надання якісної правової допомоги та судових послуг.

«Ми очікуємо, що завдяки проведеним тренінгам судді та працівники апаратів судів, а також державні службовці підвищать свою обізнаність, покращать свої комунікаційні навички, завдяки чому місцеві мешканці, ВПО, люди з інвалідністю та представники інших вразливих верств населення отримають ширші можливості захисту своїх в прав в суді та розширять можливості доступу до правосуддя» — говорить керівник організації Сергій Коваленко.

Ця публікація була підготовлена в межах Програми ООН із відновлення і розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Європейського Союзу. 

18:51
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).