{content|string_get_meta_description}

КРУГЛИЙ СТІЛ З ВИРІШЕННЯ МІСЦЕВИХ ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ ВІДБУВСЯ В КРЕМІННІЙ

КРУГЛИЙ СТІЛ З ВИРІШЕННЯ МІСЦЕВИХ ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ ВІДБУВСЯ В КРЕМІННІЙ

Запровадити системний підхід до розвитку громад через моніторинг місцевих проблем та вироблення пріоритетів розвитку, експертного супроводу таких процесів зі сторони організацій громадянського суспільства у цільовому регіоні, — таку задачу поставили перед собою організатори круглого столу “Вирішення місцевих проблем: план спільних дій влади та громадськості”, що відбувся 23 липня в Кремінній.

Захід зібрав представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування Кремінної та Красноріченської ОТГ, депутатів місцевих рад, представників служби правової допомоги.

Учасники обговорили місцеві проблеми та шляхи їх вирішення, виробили план спільних дій, а також обговорили ідеї розвитку, розроблені в ході заходу для представників громадських організацій та місцевого самоврядування.

Представники правозахисних організацій звернули увагу на необхідність покращення роботи з правової допомоги, а саме зробити послуги правового характеру більш доступними для вразливих категорій населення.

“Населення Кремінної та Красноріченської ОТГ постійно потребує правової допомоги. Сьогоднішній захід допоміг поділитися існуючими моделями з надання правової допомоги населенню, та скоординувати роботу у населених пунктах, — зазначив Сергій Кошель, голова організації “Громадська Платформа”, — В рамках проекту ми плануємо узагальнити правові та безпекові проблеми в м. Сєверодонецьк, Красноріченській ОТГ та Гірській ОТГ. Для цього ми проведемо дослідження, яке допоможе з'ясувати, які проблеми найбільше турбують мешканців цих населених пунктів”.

Круглий стіл проведено в межах проєкту «Збільшення можливостей мешканців місцевих громад Сєвєродонецька, Кремінної, Красноріченської ОТГ, Гірської ОТГ Луганської області будувати безпечне та правоспроможне середовище в своїх громадах», що здійснюється ГО «Громадська Платформа» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є активізація та посилення правової спроможності місцевих громад м. Сєверодонецьк, м. Кремінна, Красноріченської ОТГ, Гірської ОТГ Луганської області шляхом дослідження правових та безпекових місцевих проблем в громадах, створення комунікаційного майданчика для обговорення та вирішення проблем, надання послуг правового характеру в місцевих громадах.

Контакт: Сергій Кошель, голова ГО “Громадська Платформа”, т. 0935761552, електронна пошта організації: platforma.lg@gmail.com 

16:09
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).