{content|string_get_meta_description}

Правові послуги для мешканців міст Сєвєродонецьк, Кремінна та Попасна стануть доступнішими

Правові послуги для мешканців міст Сєвєродонецьк, Кремінна та Попасна стануть доступнішими

З початку січня 2021 року громадська організація «Громадська Платформа» розпочала роботу над впровадженням проєкту «Підвищення правової захищеності найбільш вразливих категорій населення у Сєвєродонецьку, Кремінній, Попасній», що реалізується за фінансової підтримки ІСАР Єднання.

Метою проєкту є підвищення правової захищеності найбільш вразливих категорій населення у Сєвєродонецьку, Кремінній, Попасній черезе надання їм кваліфікованної правової та коснультаційної допомоги.

Сергій Кошель, керівник проекту розповів, що в рамках проекту створено Центр правового розвитку громади, фахівці якого готові надати правову та консультаційну допомогу в Сєвєродонецьку, Кремінній та Попасній. Також наразі організовується робота 3-х дистанційних пунктів надання первинної правової допомоги у цих містах.

Консультації наразі будуть проводитись в офісі Центру правового розвитку в Сєвєродонецьку (із дотримання всіх правил безпеки), а також телефонами гарячої лінії та за допомогою онлайн ресурсів, таких як скайп і zoom. Консультації надаються щодня з 9:00 до 17:00 години. Для консультації в скайп і zoom необхідна попередня реєстрація за посиланням: онлайн журнал реєстрації (https://docs.google.com/forms/d/1mGNV9YUjybPHp_vC13_wjTFz-yGlimMf88uyyat9Vvk/edit) Крім того один раз на місяць передбачено проведення виїзних консультацій спеціалістів Центру правового розвитку громади в межах сіл та селищ прифронтової зони, у Кремінній та Попасній. Консультації будуть надаватись у бібліотеках, будинках культури, біля КПП.


Види правової допомоги, яку в рамках проєкту можуть отримувати мешканці міст Сєвєродонецьк, Кремінна та Попасна:
— надання правової інформації;
— надання інформації довідкового характеру (до яких державних органів необхідно звернутися для вирішення проблеми);
— консультації і роз'яснення з правових питань (права і обов'язки осіб, що звернулися);
— допомога в складанні заяв, запитів, скарг та інших документів правового характеру (окрім документів процесуального характеру);
— надання зразків процесуальних документів і консультацій по їх заповненню;
— надання нормативних документів, методичних матеріалів;
— надання інформації про порядок отримання вторинної правової допомоги.
— консультативна допомога з питань карантину, правил лікування, правил безпеки, карантину.
Реєстрація клієнтів:
та заповнювати форму звортнього зв’язку з метою аналізу якості надання послуг.

«Наша організація отримує велику кількість звернень на гарячу лінію та в соціальних мережах, від мешканців у містах Сєвєродонецьк, Кремінна, Попасна та інших населених пунктів вздовж лінії розмежування, ці люди мають велику кількість питань щодо поновлення документів, оформлення соціальної допомоги, поновлення прав власності. Головна мета нашого проекту це підвищення правової захищеності найбільш вразливих категорій населення та посилення правових можливостей членів громад Сєвєродонецька, Кремінної, Попасної через надання безоплатної правової допомоги та експертний супровід вирішення місцевих проблем правовим шляхом. Саме для цього ми плануємо продовжити роботу Центру правового розвитку громади, організувати інноваційні дистанційні правові послуги для мешканців у містах Сєвєродонецьк, Кремінна, Попасна та створити оптимальну модель безоплатної правової допомоги в цих громадах, що враховуватиме інтереси всіх верств населення», — говоритькерівник проекту Сергій Кошель.

13:08
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).