{content|string_get_meta_description}

НА ЛУГАНЩИНІ СТВОРЕНА МЕРЕЖА БЛОГЕРІВ ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ «СІТІ-ХАБ»

НА ЛУГАНЩИНІ СТВОРЕНА МЕРЕЖА БЛОГЕРІВ ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ «СІТІ-ХАБ»

Центр громадської активності «Сіті-Хаб» та продакшн-студія для підтримки незалежної журналістики об’єднали учасників Школи громадської журналістики Луганщини в Мережу блогерів та громадських журналістів, що під час своєї діяльності висвітлюватиме політичні, соціальні та культурні теми у процесах розвитку громад Луганської області.

Громадські журналісти та блогери під час занять у Школі журналістики навчились готувати текстові матеріали для інтернет-ресурсів та соцмереж, знімати відео та просувати його в соцмережах, використовувати ZOOMдля конференцій і трансляцій та багато іншого, що наразі буде використовуватись у роботі Мережі.

Членами Мережі вже розроблено стратегічний та операційний плани діяльності. Першим етапом діяльності заплановано виготовлення відеоблогів про актуальні проблеми розвитку громад, історії успіху в сфері соціальної згуртованості, аналізу виконання місцевих цільових програм в сфері охорони здоров’я, розвитку молоді та спорту, соціально-економічного розвитку, захисту вразливих категорій населення, інтеграції ВПО, ремонту доріг та відновлення інфраструктури.

Заплановано виготовлення 10 відеоблогів, тривалістю 8-10 хв. Кожен випуск буде транслюватись онлайн в YouTube та Facebook на сторінках СІТІ ХАБ, а також буде доступний оффлайн на сайті cityhub.media.

Мережа працює в межах проєкту «СІТІ ХАБ: платформа діалогу громади та влади», що реалізується громадською організацією «Суспільна служба правової допомоги» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Сайт Сіті- Хаб (https://cityhub.media) став платформою для спілкування громадськості та представників влади. За підтримки проєкту пройшов редизайн сайту, видаються новини про життя Луганщини та консультації з правових питань.

«Створення Мережі блогерів та навчання активних Луганчан особливостям громадської журналістики допоможе сформувати критичну масу громадян, які будуть більш якісно та об’єктивно висвітлювати процеси розвитку та трансформації громад Луганщини», – підкреслив координатор проєкту Олексій Кормилецький.

Для запитів:

Олексій Кормилецький, координатор проєкту, +38(050)2752808, E-mail: oleskor@ukr.net

Діяльність Центру громадської активності «Сіті Хаб» Луганської обласної організації «Суспільна Служба Правової Допомоги» впроваджується проєктом «СІТІ ХАБ: платформа діалогу громади та влади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

15:36
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).