{content|string_get_meta_description}
13 травня в Кремінній, 14 травня в Сєвєродонецьку та 15 травня в Попасній за проєктом «Підвищення правової захищеності найбільш вразливих категорій населення у Сєвєродонецьку, Кремінній, Попасній», що реалізується за фінансової підтримки ІСАР Єднання, громадською організацією «Громадська Платформа» були проведені інформаційні сесії для пенсіонерів, ВПО та людей з інвалідністю.
«Даний проєкт запроваджено з метою підвищення правової захищеності найбільш вразливих категорій населення у Сєвєродонецьку, Кремінній, Попасній черезе надання їм кваліфікованої правової та коснультаційної допомоги, — говорить керівник проекту Сергій Кошель, — Інформаційні сесії є однією зі складових заходів проєкту, беручи участь у яких малозахищені верстви населення мають можливість отримати інформацію з різних правових питань, консультації фахівців щодо способів розв’язання тих чи інших проблем правового та соціального характеру».
Під час інформаційних сесій учасникам були роз’яснені питання у сфері трудового, пенсійного законодавства, доступу до соціальних та адміністративних послуг, поширені контакти системи БПД та надано інформацію про наявні механізми отримання дистанційної допомоги онлайн.
Нагадуємо, що консультації проводяться в офісі Центру правового розвитку в Сєвєродонецьку (із дотримання всіх правил безпеки), а також телефонами гарячої лінії та за допомогою онлайн ресурсів, таких як скайп і zoom. Консультації надаються щодня з 9:00 до 17:00 години. Для консультації в скайп і zoom необхідна попередня реєстрація за посиланням: онлайн журнал реєстрації (https://docs.google.com/forms/d/1mGNV9YUjybPHp_vC13_wjTFz-yGlimMf88uyyat9Vvk/edit). Крім того один раз на місяць проводяться виїзні консультації спеціалістів Центру правового розвитку громади в межах сіл та селищ прифронтової зони, у Кремінній та Попасній. Консультації також надаються у бібліотеках, будинках культури, біля КПП.
Правову допомогу в рамках проєкту можуть отримувати мешканці міст Сєвєродонецьк, Кремінна та Попасна за переліком:
— надання правової інформації;
— надання інформації довідкового характеру (до яких державних органів необхідно звернутися для вирішення проблеми);
— консультації і роз'яснення з правових питань (права і обов'язки осіб, що звернулися);
— допомога в складанні заяв, запитів, скарг та інших документів правового характеру (окрім документів процесуального характеру);
— надання зразків процесуальних документів і консультацій по їх заповненню;
— надання нормативних документів, методичних матеріалів;
— надання інформації про порядок отримання вторинної правової допомоги.
— консультативна допомога з питань карантину, правил лікування, правил безпеки, карантину.
«Ця публікація підготовлена в рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової допомоги Європейського Союзу. Зміст цього документа є винятковою відповідальністю Громадської організації «Громадська Платформа» і за жодних обставин не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу»