{content|string_get_meta_description}

Розпочав діяльність дистанційний центр «Правова допомога поруч» для місцевого населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ

Розпочав діяльність дистанційний центр «Правова допомога поруч» для місцевого населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ

З 15 червня 2021 року для місцевого населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ розпочав свою діяльність дистанційний центр «Правова допомога поруч».

Даний центр створено на базі Громадської організації «Регіональний центр медіації та вирішення конфліктів» за проєктом Посилення правової спроможності мешканців Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ, за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Основними перевагами сервісу є доступність та безоплатність консультацій для місцевих мешканців цільових громад, а також оперативність, якість надання консультацій та віддалений доступ без прив’язки до місця й часу.

«Клієнти, яким потрібна фахова правова допомога можуть зателефонувати до нас за отриманням будь-якої консультації, також буде можливість зв’язатися з нами у режимі Skype», — розповідає про діяльність Центру голова організації Наталія Валієва. – «Створений сервіс дозволяє людині зробити копії документів (наприклад просто сфотографувати на смартфон) і відразу нам надіслати, щоб юрист відразу їх переглянув і надав первинну консультацію. Окрім цього буде можливість написати у Viber, на електронну пошту або зателефонувати на телефонну гарячу лінію».

Скористатись послугою дуже легко. Під час першого звернення людину записують на консультацію юристу та дізнаються профіль справи, зміст правової проблеми. Потім юрист зв'язується у зручний людині час і надає фахову консультацію. Під час консультації, юрист безпосередньо спілкується з клієнтом по змісту його справи.

Суть роботи дистанційного центру проста – можливість отримати якісну юридичну консультацію віддалено, по телефону, Skype або Viber. Де б не знаходилася людина, скориставшись телефоном або ноутбуком, вона може безкоштовно отримати якісну правову консультацію у юристів.

Контакти для звернень дистанційного центру «Правова допомога поруч»: +380506304111

Проєкт реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії

09:51
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Механізмам успішного працевлаштування навчались жінки-переселенки з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Павлограда
Вебінар акцентував увагу на важливості особистого розвитку та уміннях самоменеджменту для досягнення успіху у сучасному світі праці.
Механізми розвитку мотивації для досягнення цілей опанували жінки Дніпропетровщини
Головною метою вебінару було відмітити значущість жіночої працездатності та підтримати їхню активну участь у економічному та соціальному розвитку своєї громади.
Відкриття власного бізнесу - це легко, якщо до справи береться ментор громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»
​До ментора з працевлаштування громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» за допомогою звернулась Анжеліка

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).