{content|string_get_meta_description}

В одній зі шкіл Донеччини були проведені блог-кафе для учнів 9, 10 і 11 класів

В одній зі шкіл Донеччини були проведені блог-кафе для учнів 9, 10 і 11 класів

В Новоолександрівській школі Покровського району Донецької області було проведено два блог-кафе амбасадорки Валентини Виставкіної “Ініціатива та лідерство як ресурс мирного врегулювання у наш час”.

Основною ідеєю зустрічей було підтримати заходи з реалізації Резолюції РБ ООН 2250 “Молодь, мир, безпека” шляхом висвітлення і заохочення активної і позитивної позиції молоді в миробудівництві.

Тренерка спілкувалась з підлітками і доносила до учасників та учасниць основний меседж проєкту – голос кожного важливий в будуванні миру та мирному спілкуванні.

Учасники з тренеркою говорили про ідеї, свою думку та відбір інформації. Навчались правильно створювати повідомлення для передачі свого меседжу та визначали, як важлива комунікація, діалог, нетворкінг та активність.

Обговорювали учасники й основні правила успішної роботи з найпопулярнішими інструментами комунікації – соціальними мережами та платформою Mustpost.today.

Старшокласники мали можливість через практичні завдання вчитись проявляти ініціативу, розподіляти час, вести діалог, який приводить до миробудівництва.

Завершувались блог-кафе закликами молодих людей бути активними і брати участь у різних соціальних проектах, бути свідомими громадянами нашого суспільства.

На останок Валентина Виставкіна промовляла до юних лідерів віршами Едуарда Асадова:
Плохой ли, хорошей рождается птица,
Ей всё равно суждено летать.
С человеком так же не случится,
Человеком мало родится,
Им ещё надо стать.

Заходи реалізуються ГО “Агенцією Демократичного Розвитку Донбасу” в рамках проєкту “Мир у цифровий час” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

23:37
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).