{content|string_get_meta_description}

У Волновасі, Маріуполі та Вугледарі жінки навчались розвитку підприємництва в умовах пандемії

У Волновасі, Маріуполі та Вугледарі жінки навчались розвитку підприємництва в умовах пандемії

23 вересня у Волновасі, 25 вересня в Маріуполі та 08 жовтня у Вугледарі відбулись семінари для жінок за темою «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах пандемії»

Тренерками заходів стали:

-Тетяна Вейдер, кандидатка наук з державного управління, бізнес-тренерка міжнародних програм, Life коуч, засновниця Авторської бізнес-школи (тренер в Волновасі та Маріуполі).

— Яна Твереза, радниця та тренерка програми AGORA, тренерка NDI, голова ГО «Зв'язок» (тренер у Вугледарі).

Учасниці були вибрані серед інших шляхом конкурсного відбору, на кожний семінар змогли потрапити 25 жінок.

Під час семінарів учасниці вивчали питання:

— Як шукати ресурси на власну справу

— Як сплачувати податки

— Де знайти час та ідею

— Чи реально стати підприємцем у будь-якому віці

Учасниці ознайомились з Бізнес-моделлю Canvas, основами маркетингу та планування.

Серед питань учасниць були наступні: як почати свою справу з нуля, коли маєш ідею та не маєш достатньо ресурсів; як вирішити питання з домашніми справами, якщо немає кому їх доручити; як зробити так, щоб улюблена справа стала бізнесом; як домовитись зі своїми близькими, щоб взяли частину турбот про родину і залишилось більше часу на власну справу; як організувати бізнес через онлайн майданчики; на яких умовах залучати спонсорів чи домовлятись про партнерство у бізнесі і таке інше.

Тренерки спілкувалися з учасницями та відповіли на їх запитання. Крім того, за результатами навчань всі учасниці матимуть посттренінгове супроводження та коучинг тренерів з метою ефективної імплементації отриманих знань.

«Завдяки участі жінок у таких навчаннях формується правильний підхід та бачення підприємництва, отримані знання та навички руйнують страхи та стереотипи, тим самим мотивують жінок», — висловлює свою думку тренерка Тетяна Вейдер.

Тренінги відбулись в рамках діяльності за проєктом «Сприяння самозайнятості жінок та економічному відновленню громад поблизу лінії розмежування в Донецькій області», який реалізується Громадською організацією «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» в рамках Програми солідарності EU COVID-19 від ЄС для ініціативи «Східне партнерство», що імплементує чеська гуманітарна організація «Людина в біді» (People in Need Ukraine) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

16:30
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Механізмам успішного працевлаштування навчались жінки-переселенки з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Павлограда
Вебінар акцентував увагу на важливості особистого розвитку та уміннях самоменеджменту для досягнення успіху у сучасному світі праці.
Механізми розвитку мотивації для досягнення цілей опанували жінки Дніпропетровщини
Головною метою вебінару було відмітити значущість жіночої працездатності та підтримати їхню активну участь у економічному та соціальному розвитку своєї громади.
Відкриття власного бізнесу - це легко, якщо до справи береться ментор громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»
​До ментора з працевлаштування громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» за допомогою звернулась Анжеліка

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).