{content|string_get_meta_description}

На Донеччині ветерани АТО зможуть отримати консультації та допомогу експертів з питань працевлаштування

На Донеччині ветерани АТО зможуть отримати консультації та допомогу експертів з питань працевлаштування

Громадська організація «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в рамках реалізації проєкту «Сприяння розвитку стійких економічних можливостей ветеранів АТО на Донеччині в умовах пандемії COVID- 19» запустила роботу Консультаційного центру зі сприяння зайнятості ветеранів АТО у м. Слов’янськ.

Завдяки роботі Центру, ветерани АТО зможуть отримати наступні послуги:

● консультації̈ ментора з працевлаштування, проведення профорієнтацій;

● консультації̈ щодо питань зайнятості;

● проведення профорієнтаційного тестування ветеранів АТО та супровідні консультації щодо результатів тестування та їх подальшої інтеграції у свій професійний розвиток;

Всі бажаючи зможуть отримати консультації та допомогу експертів офлайн, онлайн через скайп, зум, месенджери та телефоном.

«Наша мета це економічний розвиток ветеранів АТО в Донецькій області та покращення рівня їх соціального захисту на рівні місцевих громад Донеччини. З цією метою ми хочемо застосувати системний підхід до вирішення проблем ветеранів АТО через запровадження Консультаційного центру, проведення навчання, майстер-класів для ветеранів АТО, їх пост тренінгового супроводження, проведення моніторингу соціальних потреб та проблем», — зазначив керівник організації Сергій Коваленко.

Контакти Консультаційного центру зі сприяння зайнятості ветеранів АТО у м. Слов’янськ:

адреса – вул. Свободи, 6, 1 поверх;

телефон (Viber, Telegram) +380669944960;

пошта — agencydonetsk08@gmail.com

Фейсбук-сторінка: www.facebook.com/ngoddda

Цей проект відбувається за підтримки Програма реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX та ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу”
22:23
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).