{content|string_get_meta_description}

В Донецькому регіоні підведені підсумки реалізації проєкту “Мир у цифровий час”

В Донецькому регіоні підведені підсумки реалізації проєкту “Мир у цифровий час”

Захід було проведено у комбінованому форматі – онлайн/офлайн за участі амбасадорок проєкту та учасниць і учасників заходів проєкту.

Підсумовуючи діяльність з реалізації проєкту Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС», учасники(ці) заходів поділились враженнями та розповіли, як їх участь у проєкті вплинула на їх розвиток та діяльність в царині миробудівництва, діалогу, лідерства.

Були представлені досягнення проєкту, а саме, за час реалізації – з серпня по грудень:

 • відібрано 6 амбасадорок- агентів миру, які реалізовували у своїх громадах власні міні-проєкти
 • географією проєкту охоплено 6 населених пунктів: Маріуполь, Велика Новосілка, Бахмут, Краматорськ, Покровськ, Ольгинська ТГ.
 • залучено 12 блогерів, які вели блогерську діяльність з публікації постів на теми Миротворчості, діалогу та молодіжного лідерства на порталі проєкту – Mustpost
 • проведено 10 блог-кафе, на які залучено більше 220 учасників(ць), з яких біля 50 пов’язані з непідконтрольною територією (ВПО, члени ветеранів АТО, інші)
 • проведено 2 дводенні тренінги за темами “Блогерство та молодіжне лідерство” та “Конфлікт – діалог – мир”, на які залучено 50 учасників(ць), з яких 15 пов’язані з непідконтрольною територією
 • проведено Презентаційний круглий стіл, на який залучено 25 учасників(ць), з яких 6 пов’язані з непідконтрольною територією
 • проведено соціологічне опитування молодіжних лідерів (вибіркова сукупність – 50) в 8 громадах: Велика Новосілка, Маріуполь, Бахмут, Краматорськ, Волноваха, ТГ Волноваського району – Ольгинська та Хлібодарівська, Покровськ.
 • здійснено аналіз наявних місцевих програм у сфері підтримки молоді та молодіжних ініціатив на рівні територіальних громад за наступними документами: СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ та План заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року
 • проведено 3 експертні інтерв’ю.
 • надані рекомендації до 6 місцевих рад Донецької області: Волновахи, Маріуполя, Вугледара, Великої Новосілки, Бахмуту, Краматорська.
 • розміщено біля 250 постів на порталі MUSTPOST
 • розміщено більше 60 публікацій про діяльність у проєкті у ЗМІ

Проєкт реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

#ФундаціяПравЛюдини #HumanRightsFoundation #Мир у цифровий час #PeaceinDigitalEra

02:21
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).