{content|string_get_meta_description}

На Донеччині ветерани АТО взяли участь в онлайн-діалогах з представниками бізнесу для розширення можливостей працевлаштування

На Донеччині ветерани АТО взяли участь в онлайн-діалогах з представниками бізнесу для розширення можливостей працевлаштування

З 28 грудня 2021 року по 11 січня 2022 року ветерани АТО Донеччини відвідали п’ять онлайн-діалогів, де зустрілись із представниками бізнесу різних сфер.

Під час онлайн зустрічей були запрошені представники малого та середнього бізнесу з таких сфер діяльності, як: аграрна, торгівельна, творча, харчова, а також представники вищих навчальних закладів, які розповіли учасникам про можливості отримання додаткової освіти, грантові можливості, що допоможуть отримати освіту без великих матеріальних затрат.

«Метою таких діалогів було сприяти інформуванню ветеранів АТО щодо різних сфер праці, спрямовуючи акцент на нові, сучасні, інноваційні професії та галузі, що мають перспективу розвитку та низький рівень конкуренції. Приділити особливу увагу ознайомленню учасників з можливостями різних форм працевлаштування та реальними позитивними кейсами у відповідному напрямку: нестандартна самозайнятість, кооперативна форма роботи, соціальне підприємництво. Надати можливість спілкування ветеранам АТО з роботодавцями та самозайнятими особами з метою отримати знання щодо алгоритму входу у відповідну професію та можливий супровід при цьому», — розповідає керівник організації Сергій Коваленко та додає, що — «особливістю цих діалогів було запровадження участі фасилітатора для створення під час діалогів безпечного та мирного для спілкування та сприйняття одне одного середовища, що сприяло боротьбі зі стереотипами щодо ветеранів АТО серед працедавців та суттєво збільшило можливості працевлаштування учасників бойових дій».

В кожній зустрічі взяло участь від 20 до 30 учасників.

Запрошені спікери, багато хто з яких також є ветеранами АТО, розповідали учасникам про власний досвід становлення та розвитку, як розпочати власну справу, де взяти кошти, як знайти ресурси і де шукати підтримку, як створити власний бізнес зі свого захоплення та чого слід уникати щоб не потрапити у неприємності, давали багато інших цінних порад, якими підприємці ділились із власного досвіду. Окрім цього запрошені представники роботодавців розповіли про вакансії, що існують, про рівень заробітних плат та соціальні гарантії у галузі їх діяльності.

Збоку роботодавців та бізнесу в діалогових зустрічах взяли участь наступні запрошені спікери:

Кукуруза Віолетта, випускниця програми обміну майбутніми лідерами США, президентка МГО Країну-в топ, стипендіатка школи міжнародного бакалаврату в Грузії від ЄС

Іванов Андрій, ветеран АТО, підприємець з Житомирської області,

Артюхіна Марина, доцент кафедри менеджменту Донбаського державного університету,

Сергійчук Руслан, голова ГО «Прометей», підприємець, громадський діяч, ветеран АТО,

Войтюк Тетяна, сімейний медіатор, громадська діячка, переселенка,

Кудиненко Ілля, викладач Донецької національної академії будівництва та мистецтва, громадський діяч, художник,

Усменцева Катерина, телережисер, контент-менеджер, громадська діячка,

Федоренко Володимир, голова садівничого тепличного кооперативу ветеранів АТО,

Петриченко Ганна, голова Текстільного кластеру Донецької області,

Кіносян Артур, підприємець, ветеран АТО,

Мик Лариса, соціальна підприємиця, керівниця платформи veterano-service.com

Фатальчук Сергій, кандидат наук, доцент кафедри педагогіки вищої школи Донбаського Державного педагогічного університету,

Каркошкіна Наталія, менеджер з персоналу агрохолдінгу HarvEast,

Федотова Вікторія, соціальна підприємиця.

Учасники ставили запитання та спілкувались із спікерами, а останні надавали свої особисті контакти для можливості проконсультуватись у приватному режимі, тож діалогові зустрічі вийшли цікавими та мали не аби яку користь для розширення можливостей ветеранів АТО у працевлаштуванні та розвитку власного бізнесу.

Цей проект відбувається за підтримки Програми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX та ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу”

23:11
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).