{content|string_get_meta_description}

В Краматорську і Кремінній експерти розробляли модель супроводу та підтримки зайнятості людей з інвалідністю

В Краматорську і Кремінній експерти розробляли модель супроводу та підтримки зайнятості людей з інвалідністю

В містах Краматорськ та Кремінна 25 та 27 листопада пройшли воркшопи за темою «Впровадження місцевих програм підтримки на робочому місці та супроводу осіб з інвалідністю»

В заходах взяли участь представники Центрів зайнятості, роботодавців, громадських об'єднань та спільнот, що опікуються питаннями людей з інвалідністю.

Під час воркшопів були представлені результати дослідження у населених пунктах регіону та напрацьовано модель послуг з супроводу на робочому місці та підтримці зайнятості людей з інвалідністю на Донбасі.

Протягом воркшопів також були представлені результати аналізу досвіду 7-ми країн Європейського Союзу: Польщі, Швеції, Данії, Австрії, Норвегії, Чехії та Ірландії у наданні послуги супроводу на робочому місці та підтримці зайнятості. Зокрема було представлено аналіз особливостей національних та місцевих політик країн ЄС щодо даного питання, існуючи моделі фінансування, мотивації роботодавців, рівні і види підтримки та супроводу на робочому місці, особливості надання даного виду послуг та практичні приклади їх впровадження.

«Метою даних заходів було надати базові знання для учасників щодо ефективної моделі надання послуг супроводу на робочому місці для людей з інвалідністю та спонукати до ії впровадження на рівні місцевих громад Донбасу, взяти до відому результати дослідження, проведеного в рамках проекту та рекомендації органам місцевої влади, розроблені на основі дослідження», — пояснює голова організації Ігор Гуров.

Цей проєкт втілюється в рамках Програми солідарності EU COVID-19 від ЄС для ініціативи «Східне партнерство», що реалізується PIN Україна People in Need Ukraineза фінансової підтримки Європейського Союзу. 

22:37
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.
Як жінки ВПО шукали шляхи розвитку своїх громад
Як жінки ВПО шукали шляхи розвитку своїх громад
Діалог жінки-ВПО та влада: розвиток через обговорення ключових питань
Діалог жінки-ВПО та влада: розвиток через обговорення ключових питань
Юрист інформаційно-правового центру допоміг з вирішенням фінансових труднощів
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» на початку лютого 2024 року звернувся пан Андрій

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).