{content|string_get_meta_description}

Конкурсний відбір на тренінг “Соціальна єдність громад як інструмент вирішення місцевих проблем” в місті Бахмут

Конкурсний відбір на тренінг “Соціальна єдність громад як інструмент вирішення місцевих проблем” в місті Бахмут

Громадська організація «Центр розвитку місцевих громад» в рамках реалізації проєкту «Побудова мережі амбасадорів діалогових практик з числа молоді як інструмент пошуку порозуміння, підвищення участі молоді та внутрішньо переміщених осіб в житті громади» оголошує конкурс з відбору молодих людейвіком від 18 до 29 років з Бахмутської громади на тренінг “Соціальна єдність громад як інструмент вирішення місцевих проблем” в місті Бахмут.

Протягом тренінгу молодь, представники вразливих груп населення, ВПО, отримають теоретичні заняття, навчаться ефективно працювати в команді, втілювати практичні проекти, діяти і досягати результату. Тренінг включатиме в себе не тільки теоретичний курс, але й допоможе розпочати роботу над практичною реалізацією отриманих знань.

Тематика:

— Мобілізація всіх членів громади: соціально уразливі групи, маргінальні верстви населення, внутрішньо переміщені особи;

— Розробка проекту: термінологія, структура, команда проекту, аналіз зацікавлених сторін, дерево проблем, оцінка ризиків, генерація ідей для проекту місцевої громади

— Розробка проекту, пропозиції та заявки (аплікаційні форми). Мобілізація та участь громади.

— Команда проекту. Як побудувати сильну команду?

— Визначення ідей громади для проекту (компоненти, види діяльності, очікувані результати, часові рамки).

— Від ідей до формування бюджету. Сесія «Виявлення ризиків. Оцінка і управління ризиками»

— Презентація (міні-лекція) з мозкового штурму з використанням інтелект-карт (візуалізація схем та алгоритмів)

— Майстер клас «Моделювання проектів»

— Презентація розроблених планів і організація спільних проектів

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/18URsOSmybq9f9o-8lK_M7alpGhSPj2DavB4Bfn_qrYQ/edit

Заявки приймаються до 23.59 год. 14 лютого 2022 року.

Інформація про дати і час проведення навчань буде повідомлена відібраним учасникам та учасницям за вказаними в анкеті контактами.

«Проєкт «Побудова мережі амбасадорів діалогових практик з числа молоді як інструмент пошуку порозуміння, підвищення участі молоді та внутрішньо переміщених осіб в житті громади» реалізується в рамках програми «СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)» від IREX. Ця подія стала можливою за підтримки Державного департаменту США та IREX. Вміст є виключною відповідальністю ГО «Центр розвитку місцевих громад» і не обов'язково відображає погляди Державного департаменту США та/або IREX

17:32
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).