{content|string_get_meta_description}

Молодь Бахмуту вчилась діалогу та вирішенню місцевих проблем

Молодь Бахмуту вчилась діалогу та вирішенню місцевих проблем

19 лютого 2022 року за ініціативи ГО «Центр розвитку місцевих громад» молоді люди з Бахмутської громади пройшли тренінгові навчання за темою “Соціальна єдність громад як інструмент вирішення місцевих проблем”.

Під час тренінгу молодь, представники вразливих груп населення, ВПО, отримали теоретичні заняття, навчились ефективно працювати в команді, втілювати практичні проекти, діяти і досягати результату. Тренінг включив в себе не тільки теоретичний курс, але й допоміг розпочати роботу над практичною реалізацією отриманих знань.

Учасники розглядали поняття соціальної згуртованості, вертикальні та горизонтальні індикатори спокійності, а також можливості збільшити рівень згуртованості у громадах. Учасники оцінили рівень згуртованості у своїх громадах та познайомилися з факторами, за наявності яких громада потребує поглиблення рівня згуртованості.

Практичні вправи допомогли визначити учасникам причини низької включеності населення до соціального життя. Тренерка Марина Акімченкова познайомила їх із миротворчими практиками, які можна використати: медіація, діалог, відновлювальні кола.

Учасники познайомилися зі структурою діалогу та можливостями використовувати його для трансформації конфліктних ситуацій у громадах.

Також учасники відпрацьовували на практиці вміння аналізувати конфлікти та знаходити трансформаційні можливості.

«За відгуками учасників вони зовсім інакше глянули на причини конфліктів у своїх громадах і людей, які там задіяні», — розповідає тренерка, Марина Акімченкова.

Також учасники працювали над удосконаленням аналітичних здібностей, умінням бачити та розуміти соціальні процеси, що відбуваються у їхніх громадах та опанували миротворчі методики для підвищення соціальної згуртованості.

«Проєкт «Побудова мережі амбасадорів діалогових практик з числа молоді як інструмент пошуку порозуміння, підвищення участі молоді та внутрішньо переміщених осіб в житті громади» реалізується в рамках програми «СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)» від IREX. Ця подія стала можливою за підтримки Державного департаменту США та IREX. Вміст є виключною відповідальністю ГО «Центр розвитку місцевих громад» і не обов'язково відображає погляди Державного департаменту США та/або IREX

#СИЛА #CYLA #CYLAYouth #СИЛАМолоді

@CYLA.Program@cyla.youth

21:24
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Ефективне вирішення проблеми з помилками в документах через допомогу юристів ГО «Херсонський центр прав людини»
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулася пані Анастасія , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Юридична допомога у отриманні дострокової пенсії за віком
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Тетяна , яка мешкає в Білозерській територіальній громаді.
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Перемога над тривогою: Історія Валентини та її шлях до відновлення через психологічну підтримку
Зміцнення навичок фандрайзингу: члени ГО “Східна фортеця” опанували навички залучення фінансової підтримки
​Члени ГО “Східна фортеця” опановували навички фінансової підтримки під час тренінгу з фандрайзингу, який відбувся 22 березня.
Члени ГО "Східна фортеця" здобули цінний досвід на тренінгу зі стратегічного планування
18 березня члени громадської організації "Східна фортеця" на тренінгу зі стратегічного планування отримали необхідний досвід та знання для подальшого розвитку своєї організації.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).