{content|string_get_meta_description}

Механізмам успішного працевлаштування навчались жінки-переселенки з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Павлограда

Механізмам успішного працевлаштування навчались жінки-переселенки з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Павлограда

У рамках зусиль з підвищення професійних навичок та стимулювання соціально-економічної активності серед жінок-виборців, громадська організація «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу 18 серпня успішно проведено вебінар на тему «Перші кроки до успішного працевлаштування».

“Під час тренінгу, я отримала надзвичайно цінні поради та інструменти, які допоможуть мені знайти роботу, яка відповідає моїм інтересам та навичкам. Особливо мені сподобалася частина про підготовку резюме та співбесіду, де фахівці поділилися своїм досвідом та відповіли на всі наші запитання.”, — висловилась учасниця тренінгу.

Вебінар був спрямований на надання жінкам інструментів та знань, необхідних для успішного пошуку роботи та покращення їхньої професійної майстерності. Учасниці вебінару отримали цінну інформацію про процес пошуку роботи, складання резюме, співбесіди на роботу та основні принципи саморозвитку в професійній сфері.

Вебінар охопив такі важливі теми, як:

-Складання резюме та супровідна листівка.

-Підготовка до співбесіди та вміння ефективно комунікувати з роботодавцем.

-Пошук роботи та ресурси для самостійного розвитку.

Вебінар акцентував увагу на важливості особистого розвитку та уміннях самоменеджменту для досягнення успіху у сучасному світі праці. Учасники відкрили для себе нові можливості та надбання для підвищення власної конкурентоспроможності.

Ми прагнемо забезпечити жінкам можливість реалізовувати свій потенціал і досягати успіху у різних сферах життя, співпраця з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» та фінансова підтримка Європейського Союзу дозволяють нам реалізовувати наші цілі та сприяють формуванню більш рівного і справедливого суспільства.

11:17
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).