{content|string_get_meta_description}

Вебінар "Перші кроки до успішного працевлаштування" відкрив нові перспективи для жінок-переселенок з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Павлограда

Вебінар "Перші кроки до успішного працевлаштування" відкрив нові перспективи для жінок-переселенок з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Павлограда

Громадська організація «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує активно працювати на користь жінок у суспільстві та підтримувати їх у досягненні рівних можливостей в різних сферах. У рамках цієї співпраці 21 серпня був успішно проведений вебінар на тему «Перші кроки до успішного працевлаштування» для жінок-внутрішньо переміщених осіб з міст Дніпро, Кривий Ріг, Новомосковськ та Павлоград.

Метою цього заходу було надати жінкам-внутрішньо переміщеним особам необхідні навички і знання для подальшого працевлаштування та самостійного життя. Вебінар включав у себе наступні теми:

-Підготовка до пошуку роботи: Як створити резюме, яке приверне увагу роботодавців, та де шукати вакансії.

-Навички спілкування та інтерв'ю: Практичні поради щодо ефективного спілкування з потенційними роботодавцями та успішного проходження співбесід.

-Підтримка та ресурси: Відомства та організації, які можуть надати допомогу та підтримку на шляху до працевлаштування.

Цей вебінар став можливістю для учасниць оволодіти необхідними навичками та інформацією для ефективного пошуку роботи, вдосконалення навичок спілкування та підвищення конкурентоздатності на ринку праці. Ініціатори вірять у важливість надання жінкам інструментів, що допоможуть їм забезпечити собі стабільний дохід та самостійність. Жінки, які взяли участь у вебінарі, відзначили його корисність та актуальність, а також висловили подяку за можливість здобути нові знання та розширити свої можливості.

“Я вдячна за можливість взяти участь у тренінгу, це був короткий, але дуже корисний досвід, де я отримала цінні поради та інструменти для пошуку роботи та підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці. Я відчула себе більш впевненою і підготовленою до нових кар'єрних викликів після завершення тренінгу. Дякую організаторам за цю можливість!”, — поділилася учасниця своїми враженнями від тренінгу.

11:28
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).