{content|string_get_meta_description}

Вебінар став першим кроком до побудови нової кар'єри для жінок-переселенок з Дніпропетровщини

Вебінар став першим кроком до побудови нової кар'єри для жінок-переселенок з Дніпропетровщини

Громадська організація «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» спільно з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» та за фінансової підтримки Європейського Союзу з радістю анонсує успішне проведення вебінару «Перші кроки до успішного працевлаштування», який відбувся 22 серпня.

Ця подія була спрямована на підтримку жінок у суспільстві та допомогу їм у досягненні рівних можливостей у різних сферах. Вебінар зібрав велику аудиторію зацікавлених учасниць, серед яких були жінки з різних галузей та професійних сфер, а також жінки-внутрішньо переміщені особи, які шукають нові можливості для кар'єрного росту та самореалізації.

Вебінар виявився важливою платформою для обміну досвідом, вивчення кращих практик та засвоєння нових навичок учасниками. Вебінар був організований з метою надання жінкам необхідних інструментів та знань для досягнення успішної кар'єри та роботи над збільшенням їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

Під час вебінару учасниці отримали цінні інсайти та практичні поради щодо написання резюме, підготовки до співбесіди, побудови особистого бренду та інших аспектів, які впливають на успіх на сучасному ринку праці. Один із ключових акцентів вебінару був зроблений на важливості самовдосконалення та постійного розвитку. Учасники отримали стимул для активної праці над своєю кар'єрною плануванням і зростанням.

«Вебінар став для мене джерелом натхнення та важливою інформаційною підтримкою. Я зрозуміла, що кожен мій крок у пошуку роботи може бути кроком до моєї мрії про ідеальну кар'єру.», — учасниця тренінгу.

11:38
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).