{content|string_get_meta_description}

Вебінар "Перші кроки до успішного працевлаштування": ключ до Кар'єрного Успіху

Вебінар "Перші кроки до успішного працевлаштування": ключ до Кар'єрного Успіху

Громадська організація «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує активно працювати на користь жінок у суспільстві та підтримувати їх у досягненні рівних можливостей в різних сферах. У рамках цієї співпраці 8 вересня був успішно проведений вебінар на тему «Перші кроки до успішного працевлаштування» для жінок-внутрішньо переміщених осіб з міст Дніпро, Кривий Ріг, Новомосковськ та Павлоград.

Вебінар був приурочений до зміцнення і розширення кадрового потенціалу, допомагаючи учасникам знайти свій шлях до успішного працевлаштування, а також зрозуміти ключові фактори і навички, необхідні для досягнення кар'єрних цілей.

На вебінарі було подано безцінну інформацію та надано найкращі поради для осіб, які бажають піднятися на новий рівень у своїй кар'єрі та пошуку роботи. Теми вебінару охоплювали широкий спектр аспектів пошуку роботи, від підготовки резюме та підготовки до співбесіди до збільшення ефективності мережевого обґрунтування та розвитку особистого бренду.

Один з основних акцентів вебінару був зроблений на важливості саморозвитку та постійного вдосконалення, що сприяє досягненню бажаних результатів у кар'єрі. Учасники отримали не лише практичні знання, але й натхнення для досягнення нових висот у своїх професійних цілях.

Учасники дізналися, як сформулювати та досягти своїх цілей у кар'єрі, враховуючи особисті та професійні аспекти. Надано важливі поради з підготовки резюме, проведення співбесіди та розвитку ключових навичок для працевлаштування. Учасники дізналися про різноманітні способи саморозвитку, включаючи навчання, тренінги та роботу над особистістю.

Учасниці вебінару відзначили його корисність та актуальність, а також висловили подяку за можливість здобути нові знання та розширити свої можливості.

11:41
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).