{content|string_get_meta_description}

Вебінар "Перші кроки до успішного працевлаштування": ключ до Кар'єрного Успіху

Вебінар "Перші кроки до успішного працевлаштування": ключ до Кар'єрного Успіху

Громадська організація «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує активно працювати на користь жінок у суспільстві та підтримувати їх у досягненні рівних можливостей в різних сферах. У рамках цієї співпраці 8 вересня був успішно проведений вебінар на тему «Перші кроки до успішного працевлаштування» для жінок-внутрішньо переміщених осіб з міст Дніпро, Кривий Ріг, Новомосковськ та Павлоград.

Вебінар був приурочений до зміцнення і розширення кадрового потенціалу, допомагаючи учасникам знайти свій шлях до успішного працевлаштування, а також зрозуміти ключові фактори і навички, необхідні для досягнення кар'єрних цілей.

На вебінарі було подано безцінну інформацію та надано найкращі поради для осіб, які бажають піднятися на новий рівень у своїй кар'єрі та пошуку роботи. Теми вебінару охоплювали широкий спектр аспектів пошуку роботи, від підготовки резюме та підготовки до співбесіди до збільшення ефективності мережевого обґрунтування та розвитку особистого бренду.

Один з основних акцентів вебінару був зроблений на важливості саморозвитку та постійного вдосконалення, що сприяє досягненню бажаних результатів у кар'єрі. Учасники отримали не лише практичні знання, але й натхнення для досягнення нових висот у своїх професійних цілях.

Учасники дізналися, як сформулювати та досягти своїх цілей у кар'єрі, враховуючи особисті та професійні аспекти. Надано важливі поради з підготовки резюме, проведення співбесіди та розвитку ключових навичок для працевлаштування. Учасники дізналися про різноманітні способи саморозвитку, включаючи навчання, тренінги та роботу над особистістю.

Учасниці вебінару відзначили його корисність та актуальність, а також висловили подяку за можливість здобути нові знання та розширити свої можливості.

11:41
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Підтримка жіночого підприємництва в Дніпропетровській області
​Громадська організація "Східна фортеця" продовжує підтримувати жінок у бізнесі та організувала семінар "Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах війни".
Як владнати наслідки затримки процесу спадкування майна під час воєнного стану
​До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернувся пан Сергій, який мешкає в Станіславській територіальній громаді.
Вирішення лінгвістичних проблем при оформлені спадщини
До інформаційно-правового центру у смт. Білозерка ГО «Херсонський центр прав людини» звернулась пані Ірина, яка мешкає в Білозерській територіальній громаді, в будинку який успадкувала після смерті матері.
Відновлення контролю: Як жінка отримала свою свободу та автомобіль за допомогою громадської організації «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
​Ніна була сильно занепокоєна через те, що її автомобіль, який вона купила з довготривалої заробітної плати та іншої фінансової допомоги від родичів, був зареєстрований на її колишнього чоловіка.
Практичні аспекти та вимоги щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеним особам
​21 грудня Громадською організацією "Агенція демократичного розвитку Донбасу" проведено вебінар «Порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).