{content|string_get_meta_description}

Технікам психологічної стійкості навчались жінки-переселенки Дніпропетровщини

Технікам психологічної стійкості навчались жінки-переселенки Дніпропетровщини

Громадська організація «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need Ukraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує активно працювати на користь жінок у суспільстві та підтримувати їх у досягненні рівних можливостей в різних сферах. У рамках цієї співпраці 29 серпня відбулась інтерактивна психологічна онлайн – лекція “Я сильна. Я можу” для жінок-внутрішньо переміщених осіб з міст Дніпро, Кривий Ріг, Новомосковськ та Павлоград.

Лекція пройшла в онлайн-форматі та зібрала учасниць з міст Дніпро, Кривий Ріг, Новомосковськ і Павлоград. Учасниці отримали можливість слухати інсайти та корисні поради від психолога-тренера, основні теми лекції включали:
-Самовизначення та самопочуття: Учасниці дізналися, як визначити свої цілі та плани, а також як впевнено ставити перед собою завдання.
-Перемагання внутрішніх перешкод: Спікер розповів про техніки подолання страхів та невпевненості, які часто заважають жінкам досягати своїх цілей.
-Лідерство та спільнота: Відомий спікер підкреслив важливість підтримки спільноти та навчання від інших жінок-лідерів.
-Планування та досягнення: Учасниці отримали практичні поради з розробки стратегій та досягнення своїх цілей.
-Спілкування та мережування: Спікер надав поради з побудови ефективних мереж професійних контактів та важливості підтримки інших жінок у сфері кар'єри.

«Ця лекція дала нам силу та віру в себе, навіть коли обставини складні. Дякуємо організаторам за цей досвід.» — відгук учасниці лекції.

Лекція завершилася активними дискусіями та питаннями від учасниць, які виявили великий інтерес до теми жіночого лідерства. Лекція «Я сильна. Я можу» успішно вирішила проблеми психологічного стану жінок-переселенок, надавши їм необхідні інструменти для розвитку та підтримки одна одній у спільній боротьбі з викликами життя.

11:48
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).