{content|string_get_meta_description}

Працювали над вирішенням психологічних проблем жінок-переселенок Дніпропетровщини

Працювали над вирішенням психологічних проблем жінок-переселенок Дніпропетровщини

Громадська організація «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» спільно з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need Ukraine та за фінансової підтримки Європейського Союзу провела інтерактивну психологічну онлайн – лекцію “Я сильна. Я можу”, яка відбулась 30 серпня.

Учасниці дізналися, як розширити межі своєї віри в себе та своїх можливостей, як підтримувати гармонію між сімейними та професійними аспектами свого життя. Лекція надала практичні поради щодо розвитку особистої міцності та долання життєвих викликів.

Лекція надала можливість жінкам-переселенкам з різних міст об'єднатися в єдину спільноту, де вони могли ділитися своїм досвідом та підтримувати одна одну. Також учасниці отримали поради щодо досягнення своїх цілей та розвитку особистих навичок.

Проблеми, які було вирішено цією лекцією:
Психологічна підтримка та підвищення духовного здоров'я для жінок-переселенок.
Створення платформи для обміну досвідом та підтримки важкостей, з якими стикаються жінки-переселенки.
Сприяння особистому зростанню та підвищенню внутрішньої сили учасниць.

“Лекція дала нам інструменти для зміцнення власної міцності та віри в себе навіть у важкі часи. Дуже вдячна за цю можливість", — відгук учасниці лекції.

Лекція успішно вирішила низку проблем, з якими стикаються жінки-переселенки, такі як стрес, низька самооцінка, відчуття самотності та втрата сприятливого середовища для особистого зростання. Учасниці заходу отримали не тільки корисні інструменти, але й підтримку від спільноти, що допомогло їм відновити віру в себе та свій потенціал.

12:01
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).