{content|string_get_meta_description}

Як позбутися депресії? Допомога спеціаліста у вирішення цієї не простої задачі

Як позбутися депресії? Допомога спеціаліста у вирішення цієї не простої задачі

Вона вирішила звернутися за допомогою на гарячу лінію “Твій захист 24/7” до психолога громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців», щоб позбутись цього відчуття.

Катерина знала, що самотужки впоратися з депресією їй не вдасться, і потребувала підтримки та професійної допомоги. Під час першої зустрічі, психологом було проведено детальну розмову з Катериною, щоб краще зрозуміти її ситуацію та причини депресії. Вони обговорили її життєву історію, думки та емоційні реакції, які можуть спричиняти депресію. Фахівцем також було пояснено, що депресія може бути пов'язана з різними факторами, включаючи біологічні, соціальні та психологічні.

Психологом було розпочато терапію, щоб допомогти жінці зрозуміти причини депресії та прописати кроки для подолання симптомів. Вони працювали над встановленням реалістичних цілей, розробкою плану дій та використанням позитивних стратегій саморегуляції. Спеціалістом також було надано Катерині підтримку і навчено технікам заспокоєння та релаксації.

Протягом терапії, Катерина поступово почала помічати покращення свого самопочуття. Вона відчувала більше енергії, радість від життя і здатність досягати своїх цілей. Вона також навчилася керувати своїми негативними думками і емоціями, що сприяло зниженню симптомів депресії.

Роботу гарячої лінії “Твій захист 24/7” забезпечують фахівці громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» @PeopleInNeedUkraine та за фінансової підтримки Європейського союзу

12:13
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).