{content|string_get_meta_description}

Як правильно керувати своїми емоціями? Дієві методи роботи над панічними атаками від психолога ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»

Як правильно керувати своїми емоціями? Дієві методи роботи над панічними атаками від психолога ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»

Ці атаки ставалися з нею досить часто і значно впливали на її повсякденне життя. Вона вирішила звернутися за допомогою на гарячу лінію “Твій захист 24/7” до психолога громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців».

Ольга розповіла про свої проблеми з панічними атаками, а також про те, як це впливає на її життя. Психолог пояснив, що розуміє, наскільки важливо для Ольги отримати підтримку і допомогу, і був готовий надати їй необхідну підтримку.

На зустрічі спеціалістом було проведено детальний огляд, щоб краще зрозуміти ситуацію та причини панічних атак жінки. Вони обговорили можливі фізичні, емоційні та психологічні фактори, які можуть спричиняти атаки. Психолог також пояснив, що панічні атаки можуть бути пов'язані з тривожним розладом і запропонував Ользі розпочати терапію, щоб мати контроль над тривогою та панікою.

Протягом наступних кількох сеансів, фахівець працював з жінкою, щоб навчити її заспокоюватись та зменшувати відчуття тривоги. Ним були використані техніки дихання, медитації та візуалізації, які допомагали Ользі зосередитися і заспокоїти свій розум і тіло під час атак. Психолог також працював з жінкою над впевненістю в собі та позитивним мисленням, щоб зміцнити її внутрішні ресурси для подолання атак.

З часом, завдяки постійній підтримці психолога і власній мотивації, Ольга помітила покращення свого стану. Вона вже не стикалася з такою частотою панічних атак, і коли вони все ж виникали, вона не впадала в разпач та не давала волю негативним емоціям.

Роботу гарячої лінії “Твій захист 24/7” забезпечують фахівці громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need Ukraine та за фінансової підтримки Європейського союзу

12:18
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).