{content|string_get_meta_description}

Звернення до психолога - ефективне вирішення конфліктів за допомогою спеціаліста

Звернення до психолога - ефективне вирішення конфліктів за допомогою спеціаліста

Вона висловила свої емоції та незадоволення ситуацією, і була готова отримати допомогу та підтримку. Це дозволило психологу отримати об'єктивне уявлення про ситуацію та почати розробку стратегій для вирішення проблеми.

Аби впоратися з конфліктами на роботі з колегами психологом було надано психологічну підтримку та розроблено шлях розвитку необхідних навичок:

1. Слухання та розуміння: Фахівцем було виявлено розуміння її історії та емоцій. Це дозволило Марині почуватися почутою та сприяло побудові довіри між ними.

2. Аналіз конфліктів: Спеціалістом було проаналізовано конфлікти на роботі, з'ясовано причини та фактори, що сприяли їх виникненню. Це дозволило Марині краще розуміти ситуацію та свою роль у конфліктах.

3. Розвиток навичок спілкування: Психологом було проведено тренінги та рольові ігри, що спрямовані на розвиток навичок ефективного спілкування. Вони включали в себе вміння слухати, висловлювати свої потреби та думки, виражати емоції конструктивним способом та шукати компроміси.

4. Управління емоціями: Фахівцем було пояснено Марині як розпізнавати та регулювати свої емоції під час конфліктних ситуацій. Вона навчилася розуміти свої емоції та контролювати їх, що сприяло зменшенню конфліктів та покращенню спілкування з колегами.

Завдяки цим підходам та допомозі психолога, Марина змогла розвинути навички ефективного спілкування, розуміння емоцій та управління конфліктами. Вона стала більш впевненою та здатною вирішувати конфліктні ситуації на роботі та покращила взаємини з колегами.

Роботу гарячої лінії “Твій захист 24/7” забезпечують фахівці громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need Ukraine та за фінансової підтримки Європейського союзу

12:21
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).