{content|string_get_meta_description}

Психологічна допомога жінкам під час стресових ситуацій - є одним з основних аспектів роботи ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»

Психологічна допомога жінкам під час стресових ситуацій - є одним з основних аспектів роботи ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»

Дарина була новачком на отриманому робочому місці і відчувала певні труднощі у взаєминах з колегами та адаптації до нових робочих процесів.

Після звернення Дарини до ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців», вона була прийнята на консультацію з психологом організації. Психолог провів індивідуальну бесіду з Дариною, під час якої вона мала можливість висловити свої турботи та виклики, з якими стикалася в новому колективі.
Психологом було надано дівчині підтримку та розуміння, допоміг їй зрозуміти, що адаптація в новому колективі може зайняти певний час, і це є нормальним. Разом було розглянуто можливі стратегії адаптації, такі як спілкування з колегами, звернення за допомогою до наставника або керівника, а також пошук спільних інтересів та професійних можливостей.
Психологом було також надано практичні поради щодо покращення самопочуття та самовизначення, такі як регулярний відпочинок, розвиток особистих навичок та комунікативних вмінь, а також збереження балансу між роботою та особистим життям.
Згодом, після кількох консультацій і співпраці з психологом, Дарина почувалася більш впевнено та знаходила ефективні способи адаптуватися до нового колективу. Вона розвивала свої навички спілкування та співпраці з колегами, активно брала участь у професійних заходах та проєктах організації.
Роботу гарячої лінії “Твій захист 24/7” забезпечують фахівці громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need Ukraine та за фінансової підтримки Європейського союзу
12:35
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).