{content|string_get_meta_description}

Психологічна мотивація до працевлаштування: відбувся вебінар для жінок-переселенок з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Павлограда

Психологічна мотивація до працевлаштування: відбувся вебінар для жінок-переселенок з Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська та Павлограда

Громадська організація «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need Ukraine та за фінансової підтримки Європейського союзу продовжує активно працювати на користь жінок у суспільстві та підтримувати їх у досягненні рівних можливостей в різних сферах. У рамках цього завдання було успішно проведено вебінар на тему «Мотивація до працевлаштування» для жінок-внутрішньо переміщених осіб міст Дніпро, Кривий Ріг, Новомосковськ та Павлоград.

Вебінар відбувся 28 липня 2023 року і зібрав велику кількість учасниць з різних міст. Під час заходу вони отримали можливість докладніше ознайомитися з психологічними аспектами мотивації та засобами підтримки себе у процесі пошуку роботи. Основні теми вебінару включали:

-Важливість психологічної підготовки до пошуку роботи.

-Засоби подолання внутрішніх бар'єрів та сумнівів.

-Розвиток позитивного мислення та самодисципліни.

-Стратегії підвищення самооцінки та впевненості у власних здібностях.

Присутні мали змогу активно спілкуватися з експертом, задавати питання та отримувати відповіді, а також обмінюватися досвідом та підтримкою одна одної.
Керівниця проєкту громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» Якуніна Яна, поділилася своїми враженнями: «Ми вкрай вдячні усім присутнім за цей надзвичайно пізнавальний та мотивуючий вебінар. Наша організація завжди готова надавати жінкам необхідні знання та інструменти для їх особистого та професійного зростання. Ми віримо, що такі заходи допоможуть нашим учасницям знайти внутрішні сили та побудувати успішну кар'єру».
Громадська організація «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» планує продовжувати організовувати подібні вебінари та заходи з метою підтримки та розвитку жінок у суспільстві.
12:36
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).