{content|string_get_meta_description}

Відкриття власного бізнесу - це легко, якщо до справи береться ментор громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»

Відкриття власного бізнесу - це легко, якщо до справи береться ментор громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців»

До ментора з працевлаштування громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» за допомогою звернулась Анжеліка, яка завжди мріяла про власний бізнес, але відкладала його через брак консультацій фахівця з питань ведення бізнесу, податків та реєстрації фізичної особи-підприємця (ФОП). Вона розуміла, що правильне ведення бізнесу та дотримання податкових вимог є ключовими факторами успіху, але не знала, до кого звернутися за необхідною допомогою. На щастя, дівчина дізналась про ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців», де й знайшла підтримку.

Після звернення Анжеліки було назначено ментором індивідуальну зустріч, під час якої вона мала можливість висловити свої запитання та отримати необхідну консультацію.
Ментор пояснив Анжеліці процедуру реєстрації ФОП, вказавши необхідні документи та кроки, які потрібно виконати для відкриття власного бізнесу. Він розповів про різні види оподаткування, які можуть бути застосовані для ФОП, такі як спрощена система оподаткування або загальна система оподаткування, і пояснив їх особливості та вимоги.
Загалом ментором було надано повну підтримку Анжеліці й проведено таку кропітку роботу:

1. Визначили вид діяльності Анжеліки.

2. Реєстрація. Подано заяву про реєстрацію ФОП та надано необхідні документи, такі як паспорт, ідентифікаційний код та документи, що підтверджують право користування приміщенням (наприклад, договір оренди).

3. Вибрано систему оподаткування.

4. Відкрито рахунок в банку.

5. Зареєстровано ФОП в податковій службі.

Таким чином, Анжеліка відкрила власний бізнес, а найголовнішою допомогою в цьому став ментор організації.
Роботу гарячої лінії “Твій захист 24/7” забезпечують фахівці громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need Ukraine та за фінансової підтримки Європейського союзу
12:39
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).