{content|string_get_meta_description}

Механізми розвитку мотивації для досягнення цілей опанували жінки Дніпропетровщини

Механізми розвитку мотивації для досягнення цілей опанували жінки Дніпропетровщини

У рамках зусиль з підвищення професійних навичок та стимулювання соціально-економічної активності серед жінок-виборців, громадська організація «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need Ukraine та за фінансової підтримки Європейського союзу успішно провела вебінар на тему «Мотивація до працевлаштування».

Захід відбувся 31 липня 2023 року та об'єднав представниць жіночої спільноти з міст Дніпро, Кривий ріг, Новомосковськ та Павлоград. Вебінар був спрямований на підвищення усвідомлення жінок-переселенок про важливість активної участі в професійному житті, розвитку навичок, необхідних на ринку праці, а також формування позитивної психологічної мотивації до працевлаштування та кар'єрного зростання.
Один із основних аспектів, розглянутих на вебінарі, стосувався важливості внутрішньої мотивації для досягнення професійних цілей. Розкрили механізми розвитку мотивації та надали практичні поради зі збереження та зміцнення внутрішнього стимулу до досягнення успіхів у кар'єрі та особистому житті. Учасниці заходу були відкриті до сприйняття нової інформації та підходів, які можуть допомогти їм у побудові успішної кар'єри.
Учасниця вебінару та представниця міста Кривий ріг, поділилася своїми враженнями: «Цей вебінар став для мене важливим відкриттям. Я завжди знала, що мотивація важлива, але зараз я розумію, як саме збудувати свою внутрішню мотивацію та підтримувати її навіть у важкі моменти. Цілком впевнена, що ці знання стануть для мене цінними на шляху до успіху».
Головною метою вебінару було відмітити значущість жіночої працездатності та підтримати їхню активну участь у економічному та соціальному розвитку своєї громади. Організація «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» продовжує працювати над створенням навчальних та розвиваючих програм для жінок з різних сфер діяльності.
12:41
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні новини

Як боротися з наслідками окупації?
До ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась Лілія Пилипівна.
Підтримка на шляху професійної реалізації та розвиток омріяної справи
​До Офісу ГО «Ліга жінок - виборців» звернулась Марія та розказала, що працює швачкою на підприємця.
Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО
3 листопада відбувся тренінг з теми "Стратегічне планування та менеджмент проєктів" для членів та волонтерів ГО «Правозахисний центр жінок-виборців».
Боротьба за справедливість: Історія Ольги та її сина у важких обставинах та успішний шлях до психологічного відновлення
​До офісу «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» звернулась жінка, мати дитини 12 років та розповіла, що вона із сім’єю переселилась з Сєверодонецьку до Дніпра на початку літа 2023 року.
Зміцнення ментального здоров'я: психологічна сесія на тему боротьби з тривожністю та упередженнями
​7 листопада відбулась психологічна сесія для жінок внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровщини.

Підготовлено ГО "Агенція демократичного розвитку Донбасу" в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансовою підтримкою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida). Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди ООН або Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).